Yakın kız arkadaşım, enişteci sendromu.

Ben de ilk evlendigim dönemde yakın bir kız arkadaşım, eşime "ay enişte sen çok iyi insansın, arkadaşım adına çok mutluyum, gel seni bir öpeyim" dedi. Çok gereksiz bulmuştum, ne alaka..Bir de aynı arkadaş yıllar önce takıldığı bir çocuğun arkadaşıyla tanıştırmısti beni, 4 lü olarak akşam yemegine çıkmıştık. Beni tanistirdiklari çocukla o da o akşam tanışmıştı. Tüm gece gereksiz, sempatik hareketler, resmen rol çalmıştı, onun konuşmasından fırsat bulup doğru dürüst konuşamamıstik. Sonuç olarak o çocuğun da onu beğendiğini anladım, kıza sempatikligine, sirinligine dair yorumlar yapmıştı. Aptal olmayan anlardı. Bence takıldığı çocuk da anladı ancak ciddi bir ilişkileri olmadığından önemsemedi bence..Sen beni tanıştırıyorsun bırak da arada sohbet edelim, tüm gece susmadı

HAhhaha oha. İlgi delisi aynı resmen

HAhhaha oha. İlgi delisi aynı resmen
Evet zaten sevgilisiz durmazdı. Birine aşık olmasa da/ilgisi olmasa da eğer karşı taraf bundan hoşlanırsa görüşmekten imtina etmiyordu ki ben hoşlanmadığım birinin bana ilgi göstermesinden hiç hoşlanmam. İlgi karşılıklı olursa güzel. Hoşlanmadığım kişi benden hoşlansa ne olacak.. Aksine çok irrite olurdum.

Maalesef kimi insanda ilgi çekme hastalığı var. Bu çevresinden ve ailesinden hiç ilgi, sevgi görmediği için mi oluyor yoksa arkadaşını kıskandığı için mi yapıyor kişiye göre değişir tabi. Ama benim de zamanında sık karşılaştığım karakterlerdi. Cilve değil ama böyle g*tü başı oynuyor derler ya o şekilde davranırlar. Yoksa eğlenceli, gülüşüyle ortama neşe saçan, samimi insanın davranışları çok daha farklı ve nazik olur ancak bu bahsettiğiniz arkadaşınız temas seven, iltifat için çırpınan ve herkesin ona bakması için canla başla mücadele eden biri :)) Bu da doğal olarak insanı rahatsız ediyor. Özgüvensiz biri olduğu için şekilden şekle giriyorlar.

Kız için bir şey demiyorum hareketleri yanlış , asıl soru şu evlenmeyeceğim diye belirttiğin insanı bu kadar takmasan mı acaba çünkü cümle başı ve sonuna evlenmeyeceğim değer veriyorum diye iyice nitelemişsin yani bir gün ayrılacağın insan için niye üzülüyorsun o arkadaşınla kimseyi tanıştırmazsın artık , ama birileriyle nasıl ilişki yaşadığınıza bakıp değerlendirmelerinizi ona göre kategorize ediyorsanız eğer evlenmeyeceğiniz insan için bu kadar düşünmek yorucu olur .

Ay cıleklı hurma ( asker nisanlısı) konunun bunla ılgısı ne? Haksskjs ne zamandır gormuyodum senı hahhaha Kac kişi yorum yapmış hıc kımse böyle bısey dememiş. Ben evlılık meraklısı değilim balım nişanlım? Nısanlım? Diye konu acmadıgım ıcın sanırım senın dıkkatını cekmedı konunun dısına cıkıp evlılık duusnmedıgın kısıyı takma dıyosun ne alaka? Onu belırtmemdekı amacı cogu arkadaslar anladı bence ama sasırmadım tabi

Canım benim ne zamandır beni görmüyormuş nişanlım nişanlım diye dolanmıyorum ama sen bilirsin ben hayatta ciddi görmediğim kimseyi bu denli kafaya takmam mesela düşün sen bi de evleneceğinin yanına sinek yaklaştırmazsın sana güzelce açıklama yaptım farklı yerlere çekme derdindesin , evlilik meraklısı olmadığın halde ciddi düşünmediğin sevgilin için konu açmışsın ciddi düşündüğün için buradan çıkmazsın herhalde canım benim neyse

Öff sen kaostan beslenıyosun bak valla. Konuyu çocuk için açmadım zaten konu yakın arkadasımın yaptıgı hareketler bugun bu cocuk olur yarın baskası olur velev ki cocuk ıcınde acmıs olabılırdım. Beynın hep evlılıkten yana calısıyor sanırım herkes guzelce yorum yapmışken sen dırekt farklı açıdan yorum yapıp direktif veriyorsun bıde djkskak neyse sen yaz senı cıddıye almıycam herkes gib

Siz onunla görüşebilirsiniz ama neden erkek arkadaşınızla sürekli bir araya getiriyorsunuz onu anlamadım. Onun da erkek arkadaşı olsa çiftler olarak vakit geçirseniz neyse ama bu şekilde gerek yok bence.

Şu an Hakaret edici sözler kullandın bu birincisi ikincisi gerçekten bu konuda arkadaşını düşünseydin konu içeriğinde “evlilik düşünmediğin “ sevgilin yer almazdı bu üçüncüsü , son olarak madem böyle kendini üstün görüp üstün konuşan bir kızsın sevgilisinin evine ilk kez veya bir kaç kez giden bir kızın yakın arkadaşını götürmeyeceğini düşünmüşsündür film izlemek el kol şeyleri bunları saymıyorum bile sen beni veya başkalarını bu kadar akılda tutmak yerine çevrendeki insanlara odaklan olur mu iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…