Yakın erkek arkadaşım beni eziyor

En çok ben istedim, beni de severler zaten, hem o yüzden, hem de babam seçilecekti fakat hakkını bana devretti, ileride meslek olarak yönetici olmak istediğim için şimdiden alışmamı istedi. Normalde babam seçildi yâni.
Yöneticilik bir meslek değil pozisyon.

Politikayı kastediyorsanız en azından mahallenizdeki bir partinin gençlik kollarına üye olabilirsiniz. Profosyonel olarak düşünüyorsanız, ilgili bir bölüm seçebilir; sanal arkadaşlık ve oyun ile harcadığınız vaktinizi kitap okuyarak, kendinizi diksiyon-hitabet ve çeşitli konularda kurs, video gibi yöntemlerle eğitip geliştirerek ilerlebilirsiniz.

Apartman yöneticiliğini babanıza en kısa zamanda devredin.

Randevu almadınız mı hâlâ?

Bu kadar saçmalıklar silsilesi nasıl bir insanda toplanıyor anlamadım. Sanal insanlari hayatından cikarman tek tuşa bakıyor biliyorsun değil mi?

Yöneticilik bir meslek değil pozisyon.

Politikayı kastediyorsanız en azından mahallenizdeki bir partinin gençlik kollarına üye olabilirsiniz. Profosyonel olarak düşünüyorsanız, ilgili bir bölüm seçebilir; sanal arkadaşlık ve oyun ile harcadığınız vaktinizi kitap okuyarak, kendinizi diksiyon-hitabet ve çeşitli konularda kurs, video gibi yöntemlerle eğitip geliştirerek ilerlebilirsiniz.

Apartman yöneticiliğini babanıza en kısa zamanda devredin.

Randevu almadınız mı hâlâ?
Randevu aldım evet, Pazartesi gününe. Bölümüm zaten o yönde bir bölüm, bunun hakkında çok kitap okumuşluğum var bu yüzden, lütfen zaten düşük olan özgüvenimi daha da düşürmeyin. :KK43: aslında haklısınız ama bence bu apartman yöneticiliği, emin olun bana iyi gelecek. Okurken, okulda da sınıf temsilcisi ben olurdum hep zaten, çok iyi gelirdi

Randevu aldım evet, Pazartesi gününe. Bölümüm zaten o yönde bir bölüm, bunun hakkında çok kitap okumuşluğum var bu yüzden, lütfen zaten düşük olan özgüvenimi daha da düşürmeyin. :KK43: aslında haklısınız ama bence bu apartman yöneticiliği, emin olun bana iyi gelecek. Okurken, okulda da sınıf temsilcisi ben olurdum hep zaten, çok iyi gelirdi
KK da yönetici de etsinler mi seni annem?
Feridun abimiz ol.

Avukat babası apartman yoneticisi olmak istemiş ama hakkini kızına devretmiş apartman yönettikten sonra bürosunu kızına yonettirecek vayyy kurnaz hshs
Bizde böyle baba vardı da mı yönetici olmadık? Hey yavrum hey. Gidip aday olacağım. Ben de 26 yım. Neyim eksik? İlerde CEO olursam da dönüm noktası olarak anlatırım bunu.

Bak cidden çok üzülüyorum sana, gerçek olduğunu varsayarak. Sosyal medya ve oyun detoksu falan bir şey yap. Çık dışarı gez. Arkadaş edin. Altın gününe bile gidebilirsin. Kek börek yiyip iki gelin kaynana dedikodusu dinleyip hayatın gerçekleriyle yüzleşirsin.
Terapi al ve asla aksatma. Mesele özgüven değil. Ekran bağımlısı gibi bir şey olabilirsin bilmiyorum. Gerçekte hiç tanışmadığın biri özgüvenini düşüremez. Bu normal değil. 16 yaşında olsan anlarım yine ama değilsin.

Şaka maka apartman yöneticiliğinde para pul mevzuları çokça geçer, bunla ilgili bir sıkıntı olursa başınız çok fena ağrır bence. Size iyi geleceğine ihtimal vermiyorum he nasıl bir insana çok iyi gelebilir bu iş onu da bilmiyorum. Yöneticiliği geçtim hayattan soğutacak bir müessese bence ama siz bilirsiniz.

X