Yakın erkek arkadaşım beni eziyor

Acilen internetten arkadaş edinmeyi bırakmanız lazım. Ha arkadaş da değilsiniz zaten, tanımadığınız etmediğiniz insanlara arkadaşım sevgilim diyorsunuz. Yaşım 26-27 diyorsunuz ama ben daha küçük olduğunuzu düşünüyorum nedense. 30'a merdiven dayamış insanın yapacağı işler değil bunlar.

Bu konuda temel olarak kadınların duygusal zekası ve empat yetenekleri ile ilgili makale yazılır sorgusuz sualsuz duygusal olarak inanmak ? Bizler bu dünyaya fazlayız gerçek kadınlar ... gerçek anneler .
Böyle bir konu başlığına böyle bir felsefik şeyler :KK64:

Hangisine cevap verelim?

Kız görünümlü erkeğe mi :KK57:

bir yıldır görmediği birine verdiği değere mi yoksa sizin bu açıklamanıza mi :confused:

Hangisine cevap verelim?

bir yıldır görmediği birine verdiği değere mi yoksa sizin bu açıklamanıza mi :confused:
Hangimiz trol dimi ? İşte olay burda başlıyor mantık ve mantıklı davranmak . Bundan( alıntı yaptığın mesajdan sonra . ) sonra yazdığıma bakarsan cevabımı bulursun .

Ya ben merak ediyorum bir yıldır görmeyip nasıl yakın arkadaş oluyor yada nasıl değer veriyorsunuz 🙄🙄 neden görmediğin birine tam bir yil zaman ayırıyorsunuz

O nerde yaşıyor mesela siz nerdesiniz ki görüşmediniz 🙄

Hiç anlamadığım şeyse Ellen Muks bu kadar saçma işin içinde bu adamın ne işi var 🤣

Felsefik değil bu arada . Dalga geçtim diğer konularıma yorumlarıma bakarsın inanmadım ilk defa ... ve güldüm. sonra inanır gibi oldum ? geldi sustum ve kabul ettim . Zorlamadım . çok farklı hayatlar var ve ben bilmiyorum çoğunu siz gibi . Hiç tecrübe etmedik .

Hangisine cevap verelim?

Yok, ben ciddiyim, troll değil konu, o yorumu yazan kişinin yorumuna cevap vermeye gerek yok o yüzden de :KK43: kız görünümlü erkek olayı zaten beni çok sarsmıştı. Üstüne arkadaşım "sen kendini ne sanıyorsun ki, alt tarafı düz insanız işte" deyince çok zoruma gitti ama onu o an ona söyleyemedim... Bir yıldır görmüyorum ama reel arkadaşlarımdan çok daha fazla samimi olduk, benim için çok değerliydi, bi anda böyle tepki verince anlamadım. Bu arada yakın arkadaşım, bu konudaki kız görünümlü erkeği tanıyor, onla bi ara o da muhatapmış, acaba tam tersi olsaydı ona da böyle bir şey der miydi

Ya ben merak ediyorum bir yıldır görmeyip nasıl yakın arkadaş oluyor yada nasıl değer veriyorsunuz 🙄🙄 neden görmediğin birine tam bir yil zaman ayırıyorsunuz

O nerde yaşıyor mesela siz nerdesiniz ki görüşmediniz 🙄

Hiç anlamadığım şeyse Ellen Muks bu kadar saçma işin içinde bu adamın ne işi var 🤣
:KK43: malesef yakın arkadaş olduk, reel arkadaşlarımdan daha çok samimi olduk hatta. O da bana zaman ayırdı, ben de ona. Ben Ankara'dayım, o ise Edirne'de

Merhabalar. Arkadaşlar, lütfen benle dalga geçmeyin, size bir şey anlatacağım. Benim 1 senedir yakın olduğum, internetten tanıştığım bir erkek arkadaşım var. Hiç buluşmadık. Benimse özgüvenim çok düşük, sanırım arkadaşım bunu farketmiş. Ben apartman yöneticisi olacağım inşallah bu kış. Diyor ki bana: "Benim yönetim becerilerim katbekat senden üstün, ben apartman yöneticisi olsam orası Paris olur, Elon Musk gelir". Ve hoşlandığım çocuk beni reddedip internetten tanıştığı kız görünümlü erkekle sevgili olmuştu. Bunun hakkında da bana: "Sen kendini ne zannediyorsun ki, alt tarafı düz insanız" dedi. Sizce ne yapmalıyım? İnşallah siz de kırıcı şeyler söylemezsiniz. Yardımınıza ihtiyacım var.

Kafalar pırıl pırıl💁‍♀️

Merhabalar. Arkadaşlar, lütfen benle dalga geçmeyin, size bir şey anlatacağım. Benim 1 senedir yakın olduğum, internetten tanıştığım bir erkek arkadaşım var. Hiç buluşmadık. Benimse özgüvenim çok düşük, sanırım arkadaşım bunu farketmiş. Ben apartman yöneticisi olacağım inşallah bu kış. Diyor ki bana: "Benim yönetim becerilerim katbekat senden üstün, ben apartman yöneticisi olsam orası Paris olur, Elon Musk gelir". Ve hoşlandığım çocuk beni reddedip internetten tanıştığı kız görünümlü erkekle sevgili olmuştu. Bunun hakkında da bana: "Sen kendini ne zannediyorsun ki, alt tarafı düz insanız" dedi. Sizce ne yapmalıyım? İnşallah siz de kırıcı şeyler söylemezsiniz. Yardımınıza ihtiyacım var.
Boş insanlarla takılmayı bırak.

Apartman yönetici olmak mı? 26 yaşında...
En çok ben istedim, beni de severler zaten, hem o yüzden, hem de babam seçilecekti fakat hakkını bana devretti, ileride meslek olarak yönetici olmak istediğim için şimdiden alışmamı istedi. Normalde babam seçildi yâni.

En çok ben istedim, beni de severler zaten, hem o yüzden, hem de babam seçilecekti fakat hakkını bana devretti, ileride meslek olarak yönetici olmak istediğim için şimdiden alışmamı istedi. Normalde babam seçildi yâni.
Şuna da inanmıyorsunuz değil mi kızlar :)

X