Ya şafi topluyorum sende yardim edermisin

10 gunluk isin tedavisi aldi simdi kemoterapi verilecek durumu normal geziyor hastaligini direk yüzune soyledi doktor biz saklamistik öğrenmesi daha iyi oldu
Rabbim acil şifalar versin. Siz moralinizi yüksek tutun ki babanız da iyi hissetsin. Öğrenmesi daha iyi dikkat eder. Dr zaten yapması gerekenleri söylemiştir.dikkat edin Allhın izni ile iyileşir.
Babamda yakalandı 6 ay önce. Tedavisini gördü, sigarasını bıraktı. Yeme içmesine dikkat etti. İyileşti şükür. Yeni aldık bizde iyi haberi. Rabbim güzel haberler aldırsın

Allah razi olsun sizden bu mesajiniz bana ilac gibi geldi Allahtan umut kesilmez yinede insanin icine bi korku duşuyor rabbim.ne muradiniz varsa versin evladinizi kucaginiza Alin hayirli saglikli bi evlat olsun insallah

Kizlar babam kanser hastasi onun sifa bulmasi icin ya safi topluyorum birlikte bu güzel gunlerde bana yardim edermisiniz bitireyim 70000 tamamlamak istiyorum
Allah sifa versin tez vakitte, sizlere de guc kuvvet. Ben daha once hic okumadim, abdest alip niyet edip okuyoruz degil mi, baska bir sey yapmamamiza gerek yok. Ben de 1000 tane alayim yarin okurum sizi de bilgilendiririm insallah.

Allah sifa versin tez vakitte, sizlere de guc kuvvet. Ben daha once hic okumadim, abdest alip niyet edip okuyoruz degil mi, baska bir sey yapmamamiza gerek yok. Ben de 1000 tane alayim yarin okurum sizi de bilgilendiririm insallah.
Allah razi olsun normal abdestsiz de okunuyor hatta özel günlerde bile okunur diye biliyorum

1000 aldım Allah acil şifalar versin inşallah

Benim babamda gecen sene yakalandı aynı hastalıga once kemo aldı ardından ameliyat oldu kitle alındı ciğerin bir lobuyla birlikte. Daha sonra dru ışın tedavisi onerdi ama babam kabul etmedi.Bizde ikna edemedik.. İki ay once ciğerde yeniden kitle goruldu ve 20 gun ışın aldı. Dr üç ay sonra sonucu belli olur dedi inşallah bizde üç ay sonra hayırlı mujdeli haberler alırız. Rabbim tüm hastalara kalıcı şifalar versin içinde babanıza da inşallah. Bu hastalıkta sadece hasta değil tüm aile bireyleri ciddi anlamda buyuk bir tramva geciriyor. Olabildigince yuksek moralli olmak iyi düşünmek cok onemli.

Allah razi olsun sizin babanizada rabbim acil sifalar versin insallah yenerler bu hastaligi hasta bir cekiyorsa ailesi karsisinda cok daha üzuluyor rabbim annemize babalarimiza saglikli uzun ömurler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…