Ya şafi topluyorum sende yardim edermisin

Yüce Allah başta babanız olmak üzere tüm hastalara şifa versin. Korktuğunuzu yaşatmasın. Sağ salim bir şekilde yuvanıza göndersin. Amcaya kolaylık ve ferahlık diliyorum. Çok geçmiş olsun. Tez zamanda feraha kavuşur inşaallah. 🌸

1000 aldım Allah acil şifalar versin inşallah

Benim babamda gecen sene yakalandı aynı hastalıga once kemo aldı ardından ameliyat oldu kitle alındı ciğerin bir lobuyla birlikte. Daha sonra dru ışın tedavisi onerdi ama babam kabul etmedi.Bizde ikna edemedik.. İki ay once ciğerde yeniden kitle goruldu ve 20 gun ışın aldı. Dr üç ay sonra sonucu belli olur dedi inşallah bizde üç ay sonra hayırlı mujdeli haberler alırız. Rabbim tüm hastalara kalıcı şifalar versin içinde babanıza da inşallah. Bu hastalıkta sadece hasta değil tüm aile bireyleri ciddi anlamda buyuk bir tramva geciriyor. Olabildigince yuksek moralli olmak iyi düşünmek cok onemli.
Cookkk geçmiş olsun.. nasıl.baban iyi mi ??
Benim babamda aynı akciğer kanseri kuzum iki senedir tedavi görüyor..
Bugün ki peti iyi çıkmamış çok üzgünüm şuan 😥😥😥

Cookkk geçmiş olsun.. nasıl.baban iyi mi ??
Benim babamda aynı akciğer kanseri kuzum iki senedir tedavi görüyor..
Bugün ki peti iyi çıkmamış çok üzgünüm şuan 😥😥😥
Allah razı olsun ışın bitti ekimde pet cekilcek Rabbim sizin babacıgınıza da benim babacıgıma da tum hastalara acil şifalar versin inşallah. 2020 de aynı hastalıktan 43 yasındaki abimi kaybettik o kadar ani ve hızlı oldu ki 8 ay surdu toplamda.. Babam evlat acısıyla kavruldugu icin bu hastalıga yakalandı oncesinde hiçbir seyi yoktu cunku.. Rabbim bize pespese acı gostermesin hala yuregimiz yangın yeri gun gectikce daha da alevleniyor ozlemde acı da cok buyuk Rabbim babamıza ins hayırlı uzun omurler verir.

Babanıza yeniden kemo mu verecekler peki nasıl bir yol izlenecek Rabbim tez elden şifa versin inşallah 🤲🤲🤲

Allah razı olsun ışın bitti ekimde pet cekilcek Rabbim sizin babacıgınıza da benim babacıgıma da tum hastalara acil şifalar versin inşallah. 2020 de aynı hastalıktan 43 yasındaki abimi kaybettik o kadar ani ve hızlı oldu ki 8 ay surdu toplamda.. Babam evlat acısıyla kavruldugu icin bu hastalıga yakalandı oncesinde hiçbir seyi yoktu cunku.. Rabbim bize pespese acı gostermesin hala yuregimiz yangın yeri gun gectikce daha da alevleniyor ozlemde acı da cok buyuk Rabbim babamıza ins hayırlı uzun omurler verir.

Babanıza yeniden kemo mu verecekler peki nasıl bir yol izlenecek Rabbim tez elden şifa versin inşallah 🤲🤲🤲
Aminnn🌼Ah nasıl benzer şeyler yaşamışız... Başınız sağolsun..
2018 de kanserden babanemi kaybettik.
2018 da amcam kansere yakalandı, 2021 de onu kaybettik.. pankreas son evreydi.
Babamda 2020 de akciğer kanserine yakalandı.hep stresten sıkıntıdan.
Kuzum akıllı ilaç kullanıyordu en son, şimdi beyine sıçramış 😥 1cm.
Şuan bir senedir kemo almıyordu akıllı ilaç kullanıyordu.bakalim ne olacak doktora gidecek hafta içi..ona göre sanırım ışın verirler yine. Beyin olması beni çok korkutuyor sabahthan beri ağlıyorum...
Aminnnn Rabbim babana acil şifalar versin inşallah 🤲♥️

Aminnn🌼Ah nasıl benzer şeyler yaşamışız... Başınız sağolsun..
2018 de kanserden babanemi kaybettik.
2018 da amcam kansere yakalandı, 2021 de onu kaybettik.. pankreas son evreydi.
Babamda 2020 de akciğer kanserine yakalandı.hep stresten sıkıntıdan.
Kuzum akıllı ilaç kullanıyordu en son, şimdi beyine sıçramış 😥 1cm.
Şuan bir senedir kemo almıyordu akıllı ilaç kullanıyordu.bakalim ne olacak doktora gidecek hafta içi..ona göre sanırım ışın verirler yine. Beyin olması beni çok korkutuyor sabahthan beri ağlıyorum...
Aminnnn Rabbim babana acil şifalar versin inşallah 🤲♥️
Sizinde basınız sagolsun mekanları cennet olsun inşallah, pespese acı cok zordur Rabbim dayanma gucu versin hepinize
İnş hayırlı haberlerle donersiniz hemen endise etmeyin buyuk bir kitle degil ısınla dogru tedaviyle Allahın izniyle iyi sonuçlar alırsınız inş. Babanızın yanında moraliniz yuksek olsun onlar bizi uzgun gorunce daha da üzülüyorlar. İnanc ve moral cok onemli hem hasta hemde yakınlar için.. İnsanız sonucta uzuntu ve stres bizide hasta ediyor..abimin hastalıgında agırmayan bir yanım kalmamıstı kac defa film cekilmeye gittim tum drlar aynı seyi soyledi strese baglı agrı.. Vucut bir yerden sonra kaldıramıyor derin uzuntuleri bizde istemeden kendimize zarar veriyoruz. Olabildigince pozitif dusunmeye calısınki stres dengesi saglayabilin. Cınku Sürekli aglamak veya kotu düşünmek sureci değiştirmeyecek. Bol bol dua edelim duada huzur buluyorum bende baska hiçbirseyde degil..

Benim babaannemde abimden 6 ay sonra vefat etti cok severdi ilk torunuydu acısına dayanamadı..

Sizinde basınız sagolsun mekanları cennet olsun inşallah, pespese acı cok zordur Rabbim dayanma gucu versin hepinize
İnş hayırlı haberlerle donersiniz hemen endise etmeyin buyuk bir kitle degil ısınla dogru tedaviyle Allahın izniyle iyi sonuçlar alırsınız inş. Babanızın yanında moraliniz yuksek olsun onlar bizi uzgun gorunce daha da üzülüyorlar. İnanc ve moral cok onemli hem hasta hemde yakınlar için.. İnsanız sonucta uzuntu ve stres bizide hasta ediyor..abimin hastalıgında agırmayan bir yanım kalmamıstı kac defa film cekilmeye gittim tum drlar aynı seyi soyledi strese baglı agrı.. Vucut bir yerden sonra kaldıramıyor derin uzuntuleri bizde istemeden kendimize zarar veriyoruz. Olabildigince pozitif dusunmeye calısınki stres dengesi saglayabilin. Cınku Sürekli aglamak veya kotu düşünmek sureci değiştirmeyecek. Bol bol dua edelim duada huzur buluyorum bende baska hiçbirseyde degil..

Benim babaannemde abimden 6 ay sonra vefat etti cok severdi ilk torunuydu acısına dayanamadı..
resmen aynı seylerı yasamısız yaa, Rabbım mekanlarını cennet etsın..
ben bırde uzaktayım aılem adanada ben ıstanbulda, aslında aglamamın sebebıde ıste ılk duyunca şok bilirsin, bırde uzaklık..
eylulun sonunda gıdecegım ınsallah kısemt olursa.
evet ebnım vucudumda artık sınyaller verıyor ,bagırsak sendromu oldum ıkı senedır strese baglı.. baya doktorlara gıttım bende.
cok sagol canım ,evet moral cok onemlı bende kendı kendıme ıken bıraz karamsarlıga dusuyorum ama onun dısında ıkı kız kardesım var anneme babama ve onlara moral vermeye calısıyorum..
sımdı arastırdım da gamma knıfe dıye bır tedavı varmıs onu soracak doktoruna ınsallahh bunuda atlatırız..
Rabbım herkese saglık sıhhat versın en onemlısı bu hayatta :KK200:

X