Ya Latif (dua icin)

Kızlar liste mi yaptınız geçmiş sayfalarda göremedim ama bende katılabilir miyim ?
Merhaba canım listemiz yok bizim zaten az kişiyiz burda okuyan :) suan sıra ile birbirimize tefriciye okuyoruz.. şuandada redvelvetcake arkadasımıza okuyoruz.. daha sonra bizlere bitincede 41 yasine gececeğiz inşallah. Tabii ki sende katılmak istersen katılabilirsin dua kervanımıza :)

Canım benım ıcın tefriciye okuyoruz 1200 tane kaldı ıstersen alabjlırsın tur bitince de senın ıcın okuruz?

Evet bende okumak isterim herkes okuyabileceği kadar mı okuyo bilmiyorum eğer öyleyse şimdilik 200 alayım

Merhaba
Katılmak isterim herkese istediği dua mı okunuyor :)

Evet bende okumak isterim herkes okuyabileceği kadar mı okuyo bilmiyorum eğer öyleyse şimdilik 200 alayım

Merhaba
Katılmak isterim herkese istediği dua mı okunuyor :)
Ben , redvelvetcake, ah minel uc kisiyiz. once ya latif okuduk simdi salat-i tefriciye ye basladik. Salat-i tefriciye okuyacagiz ben ve ah minel icin redvelvetcake inki bitince, istersen sana istedigin duayi okuyabiliriz bizim salat-i tefriciyeler bitince istersen salat-i tefriciye okuruz sen nasil istersen. hergun az miktarlarda alip okuyoruz, hergun girip bakiyoruz. Arada katilmak isteyenler oluyor, bir kereden sonra bakmiyorlar takip etmiyorlar. 3-4 gun once bir akradas yazdi hergun girer bakarim dedi oda katilmak istedi kayboldu sonra, herhalde vazgecti diye dusunuyorum. Seninle birlikte 4 kisi oluyoruz

Anladım, 41 yasinden de bahsedilmiş bende tam anlayamadım ne okunuyor diye
banada tefriciye okunsun o zaman. İnşallah bi aksilik olmazsa girip bildirim yaparım

Anladım, 41 yasinden de bahsedilmiş bende tam anlayamadım ne okunuyor diye
banada tefriciye okunsun o zaman. İnşallah bi aksilik olmazsa girip bildirim yaparım
salat-i tefriciye bitince bide toplu olarak hepimize 41 yasin okuyalim dedik.

arkadaslar en azindan gunde 100 tane okumaya calissak her birimiz. Cunku sadece 5 kisiyiz su anda, duamiz cabuk bitsin diye. 4444/5= 888 yapiyor. her gun en az 100 tane okursak 8 gunde bitirmis oluyoruz 1 kisinin duasini. Redevelvetcake arkadasimizinki uzun surdu cok. Emin degilim ama birinden duyduguma gore cabuk bitirmek iyiymis. Ben okumaya calisiyorum 100 den fazla hergun.

Allah razı olsun canım. Evet uzun sürdü ama olsun onemlı olan gonullerın bır olması sımdı ısınma turu olur daha hızlı okuruz bır de regl olunca aynı anda bılemedık okusak mı okumasak mı. 1050 tane kaldı su an. Bırkac gune biter sanırım :)

Haklısın nisacım baya uzun sürdü ama hem yoğunduk hemde regl olduk okuyamadık.. aynen bu ısınma turu oldu Rabbim niyetimizi biliyor ya inşalllah Allah kabul etsin. 100 daha alıyorum

KALAN:950

Evet biraz aksilikler oldu, insallah bundan sonrasinda boyle yapmaya calisalim. Bende yeni duydumda cabuk bitirmek iyiymis diye oyuzden soylemek istedim sizede.
bende 100 tane daha aliyorum.
Kalan 850

Merhaba kızlar aldığımı okudum 50 daha alıyorum
1050-50=1000 kalıyor inşallah en kısa zamanda bitiririz

100 daha alıyorum

KALAN:500

Kızlar sıradaki arkadaşa geçince liste yapsak herkesin ne kadar okuyacağı belli olsa hem herkes aynı okur hem de daha kısa sürede bitebilir ?

100 daha alıyorum

KALAN:500

Kızlar sıradaki arkadaşa geçince liste yapsak herkesin ne kadar okuyacağı belli olsa hem herkes aynı okur hem de daha kısa sürede bitebilir ?

Olabilir canım. Herkese günlük kaç tane düşüyorsa yazalım her gun okuyan girip yazsın daha duzenlı olur hem

Bencede öyle paylaşabiliriz. Hem herkes üstüne düşeni daha cabuk okur.. hemde daha cabuk bitirilebilir.. öyle yapalım ınsallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…