Ya Latif (dua icin)

Bundan sonra her gün girerim aktif olurum
tamam canim sagol. Biz 3 kisiyiz su an. Arada bizim icin okuyanlar oluyor, sagolsunlar. Sende istersen beraber okuruz sende katilirsin. Simdi redvelvetcake arkadasimiz icin salat-i tefriciye okuyoruz. Az az alip okuyoruz, kalan sayiyi bildiriyoruz ki bizden sonraki arkadasimiz ne kadar kaldigini bilsin. aktif bir sekilde okuyoruz.
100 tane okurum demissin tekrar online oldugunda onu dusermisin kalan sayidan.

Bugun gec yaticam, gunduzde bisey yapmadim salat-i tefriciye okudum.
100 tane daha aliyorum
KALAN 1700

Arkadaslar suan regl oldugum için gectiğimiz hafta aldıgım ama okuyamadıgım suan tefriciyeler var.. bari onuda ekleyelim son sayının üzerine üstümde kalmasın.. eger bitmezse reglm bitince tekrar alcam zaten ama masallah bitcege benziyo..
1600+540=2140 bu sayıdan devam edin kızlar
Kalan 2140

adetliykende okunuyormus, internette arastirdim oyle soyleniyor. Redvelvetcake de okuyor sanirim, ona bir sor sende oku istersen

adetliykende okunuyormus, internette arastirdim oyle soyleniyor. Redvelvetcake de okuyor sanirim, ona bir sor sende oku istersen
Canım ben bunu hocama sordum şimdi cvp gelsin ona göre davranıcam.. internete pek itaat etmiyorum. Redvelvetcake de evet okunabılır dedi bakalım hocam ne dicek.. içime sınmıyor günaha girmeyelim.. ezbere degil ufak yasinden arapcasını okuyordum ben..

Yoksa adet olmasam hayli hayli okurdum suana bitmişti zaten..

Kızlar okunurmus tmm Ayet degil salavatmış o sizinde aklınızda bulunsun regl iken okunabiliniyor muş :) 140 alıyorum simdilik birazdan bitirince gene alcam başlıyorum şuan şükür :)
Kalan 1900 :)

Benim bitti kızlar.. 100 daha alıyorum Kalan 1800

Bitirdim kızlar. 100 tane daha alıyorum
Kalan 1300

Kızlar liste mi yaptınız geçmiş sayfalarda göremedim ama bende katılabilir miyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…