Ya Latif (dua icin)

Benım daha cok var aldıklarımı bitirmeme regl olunca okuyamam dıye kaç gun okumadım kaldı oyle. Basladım bu aksam ınsallah yarına biter

Bende oldum işte dün regl ay içimede sinmiyo okumak bu sekilde napıcam bilmiyorum..

Ben 100 tane daha alayim. Bugun bol bol dua edicam hepimize. Salat-i tefriciyeleri okumay[ bitirince 41 yasin okuyalim hep beraber.( sayiyi karistiriyor olabilirim) Tek tek okuyunca cok uzun suruyor topluca bir kez okuyalim. Dua edelim surekli, insallah rabbim hayirli kismetler verir en kisa zamanda evlenir mutlu oluruz bizde
KALAN 2.100

Canım valla bitek sen okuyosun maşallah off.. tamda zamanında oldum ya valla.. bende esma cekeyim sizin için hepimiz için.. Amin nisacım amin inşallah Rabbim hepimize hayırlı kapılar acar evleniriz inşallah :)

Aynen cnm toplu okuyalım inşallah 41 yasin olması lazım arastırırız..

Siz iyi olun yeterki canim okuruz, benim sagligim iyi su aralar cok sukur okuyabiliyorum. ben okudum sen okudun yok bizim aramizda, dua kardesi olduk, sizi tanimiyorum ama yuregi guzel insanlarsiniz. Rabbim kabul eder insallah dualarimizi.
100 tane daha aliyorum.
KALAN 2.000

Canım benım Allah razı olsun ♥♥♥Rabbim senınde karsına tez vakitte hayırlı insanı cıkartsın cok mutlu ol yuvanı kur ınsallahh.. Rabbım gönlündekini versin inşallah. Aynı duam redvelvetcake içinde gecerli inşallah...
sizlerde cok yüreği güzel insanlarsınız iyiki tanıdım sizleri. ★★★

Daha 2000 var sanırım benım reglm bitmeye anca biter.. bende okuyabılırım ınsallah

Kızlar hayırlı geceler kandiliniz mübarek olsunnn Ben elımdekılerı yavas yavas bitirmeye çalışıyorum tekrar alacagım bitince az kaldı. Allah razı olsun kızlar hepınızden tefriciye bitince Yasin bana da uyar okuyalım 41 dıye bıliıyorum ben de

Kızlar ne okuyosunuz anlamadım ama Allah rızası için yardım edebilirim isterseniz

Valla ilaç gibi geldin elacım Hoşgeldin aramıza cok iyi olur.. Allah razı olsun :)

Allah hepimiz den razı olsun :) ALLAH kabul etsin isallah. 100 tane aldım , bitince yazarım bitirdim diye

Cümlemizden canım :)) Kalan 1900 arkadaslar ★★★ :)

Tmm cnm benle,redvelvetcake regl oldugumuzdan yavasladık.. birde yoğunduk bu arada cok iyi oldu sagolasın.

Kızlar ben aldığım 100 taneyi bitirdim Rabbim kabul etsin. Zamanım olursa yine yardım ederim :)

Kızlar ben aldığım 100 taneyi bitirdim Rabbim kabul etsin. Zamanım olursa yine yardım ederim :)
Allah razi olsun canim. Rabbim seninde dualarini kabul etsin insallah, mutlu huzurlu bir hayat versin sana.
Ben 100 tane daha aliyorum arkadaslar.
KALAN 1.800

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…