Ya Latif (dua icin)

100 tane daha alıyorum
Kalan 300 bu gece okucam inşAllah

Ben , redvelvetcake, ah minel uc kisiyiz. once ya latif okuduk simdi salat-i tefriciye ye basladik. Salat-i tefriciye okuyacagiz ben ve ah minel icin redvelvetcake inki bitince, istersen sana istedigin duayi okuyabiliriz bizim salat-i tefriciyeler bitince istersen salat-i tefriciye okuruz sen nasil istersen. hergun az miktarlarda alip okuyoruz, hergun girip bakiyoruz. Arada katilmak isteyenler oluyor, bir kereden sonra bakmiyorlar takip etmiyorlar. 3-4 gun once bir akradas yazdi hergun girer bakarim dedi oda katilmak istedi kayboldu sonra, herhalde vazgecti diye dusunuyorum. Seninle birlikte 4 kisi oluyoruz
Kızlar ben burdayım yazıyorum hergün kaybolmadım listede bende varım değil mi

Ben dun giremedim arkadaslar evde degildim, telefondada sorun vardi.100 daha aliyorum. Dediginiz gibi liste yapalim isterseniz daha duzenli olabilir dediginiz gibi.ben toplam 1600 okudum sanirim.
kALAN 100

Toplam kac kısıyız?
00Turkuaz 00Turkuaz suleeeem suleeeem nisa1234 nisa1234 A Ah minel ve ben bes kısıyız sanırım.

Onumuzdekı persembe akşamına kadar bitecek sürede okuyalım bence ki okuyacağımız kısı duasını persembe gecesı yapsın. Yarın baslayabılırız herkese uygunsa. 4444/7 = 635. Bu durumda gunde 635 tane okumamız gerekıyor. Yani günde kisi bası 127 tane düşüyor. Yalnız toplam 4445 oluyor bır kısı bır tane eksık okur 4444 ıcın :)

Aa bittimi bende almaya geliyodum :) Allah kabul etsin redvelvetcake cim :) duanı gece yatmadan yap. Mübarek gecede bitirdik maşallah.

Toplam kac kısıyız?
00Turkuaz 00Turkuaz suleeeem suleeeem nisa1234 nisa1234 A Ah minel ve ben bes kısıyız sanırım.

Onumuzdekı persembe akşamına kadar bitecek sürede okuyalım bence ki okuyacağımız kısı duasını persembe gecesı yapsın. Yarın baslayabılırız herkese uygunsa. 4444/7 = 635. Bu durumda gunde 635 tane okumamız gerekıyor. Yani günde kisi bası 127 tane düşüyor. Yalnız toplam 4445 oluyor bır kısı bır tane eksık okur 4444 ıcın :)
Tamam canım öyle yapalım :) tmm bi kişiye 126 tane veririz bir günlük için 4444 e tamamlanır inşallah ♥

Teşekkür ederim canım Allah hepimizin dualarını kabul etsin insallah.... Hayırlı cumalar kızlar :)

Arkadaslar biz 5 kisiyiz. Hesaplamada kucuk bir yanlislik olmus bolme kisminda( 7 ye bolmeyecegiz)
4444/5=888.8 yapiyor ama bir kisi 888 digerleri 889 okursa tam sayi oluyor.

dediginiz gibi liste yapmak daha iyi olacak gibi, okuyacagimiz sayiyi biliriz, su zamana kadar bitirecegiz diye hedef koyabiliriz. Ben bu ralar pek iyi degilimde, isle ilgili sorunlarim var. calisma suremi yariya indirdiler son anda tabi alacagim parada yariya indi, hic beklemiyordum. Ihtiyaclarimda vardi, ben aylik alacagim paranin nereye gidecegini hesaplamistim bile, altust oldu planlarim, ki onlarda zorunlu ihtiyacti. Kimseylede konusamadimda doldum, kusura bakmayin.

redvelvetcake, Rabbim dualarini hakkinda hayirli etsin ve kabul etsin insallah.

nisa1234 : 889
Ah Minel: 889
redvelvetcake: 889
suleeeeem : 889
00Turkuaz: 888

listeyi yaptim, kim icin okuyacagimiza siz karar verin arkadaslar.( listeyi yaparken konu acandan sirayla katilmak isteyenlere gore yaptim, baska bir onceligi yok yanlis anlasilmasin)redvelvetcake icin okuduk oyuzden onun ismini renkli yazdim. Siz degistirebilirsiniz isterseniz

Diğer arkadaşlarda kabul ederse Yine listedeki gibi katılmak isteyenlerin sırasıyla okuyabiliriz

Arkadaslar biz 5 kisiyiz. Hesaplamada kucuk bir yanlislik olmus bolme kisminda( 7 ye bolmeyecegiz)
4444/5=888.8 yapiyor ama bir kisi 888 digerleri 889 okursa tam sayi oluyor.

Canım ben önce gün sayısına böldüm bir hafta icinde okuyalım ki okuduğumuz arkadasın duası Perşembe gecesine denk gelsin diye :) sonra da gün sayısını kisi sayısına böldüm.

dediginiz gibi liste yapmak daha iyi olacak gibi, okuyacagimiz sayiyi biliriz, su zamana kadar bitirecegiz diye hedef koyabiliriz. Ben bu ralar pek iyi degilimde, isle ilgili sorunlarim var. calisma suremi yariya indirdiler son anda tabi alacagim parada yariya indi, hic beklemiyordum. Ihtiyaclarimda vardi, ben aylik alacagim paranin nereye gidecegini hesaplamistim bile, altust oldu planlarim, ki onlarda zorunlu ihtiyacti. Kimseylede konusamadimda doldum, kusura bakmayin.

redvelvetcake, Rabbim dualarini hakkinda hayirli etsin ve kabul etsin insallah.

Aa o nasıl oldu birden ya?? Nasıl habersiz yaptılar ki böyle anlamadım. Simdi yarıya inen zamanın icin baska bir is ayarlayabilme sansın var mı peki? Hani hem de parayı tamamlamış olursun. Uzuldum canım ya :KK43:

Kızlar su anda duaya ihtiyacı olan var mı bazı isleri kötü giden morali bozuk olan? Ona okuyalım? Nasılsa herkese okuyacağız o yüzden çekinmeyin söyleyin :)

X