ya esim karısmıyor kayın pederimi ne alakadar ediyor

aynı evde yaşamıyorum hatta aynı şehirde bile yaşamıyorum ama benimde herşeye karışmayı çok seven bi kayıpederim var. yaptığın yemekten tut, gittiğin yere kadar. bence bir baba büyük olarak saygı görmek istiyorsa, üzerine düşen vazifeleri onun da yerine getirmesi gerekir. ayrıca aynı evde yaşansa da karışması gereken bi kişi varsa bence bu kayınpeder değil kocadır. madem eş bi rahatsızlık duymuyo, bunun derdi başkasına düşmez bence. benimde kayınpederim yeni evlendiğimde kıyafetlerime karışmaya kalkmıştı ama eşim babasına o bizim aramızda şeklinde tavir koyunca bir daha uğraşmadı. biraz da babanın eline verilen iplerden de kaynaklanabilir bu durum..

katılıyorum.bazen uzak olmakta çözüm değil.mühim olan kocanın bu durumda nasıl tavır aldığıdır.klava:

ya ayrı odada oturmama bile karıosıyor sinir oluyorum bende dedim sizin izlediğiniz farklı benim izlediğim dizi farklı dedim
neymiş onlarla oturacakmısım benim dediğimi seyredeceklermiş

hatta bir ara yemek yerken ben sogan biber falan yemem gene aynı sekilde yiyeceksin falan dedi eşimde niye yemek zorunda degil dedi kendini o kadar büyük kefeye kyuyorki sanki o patron biz köleleriyiz çok sıkıldım artık yaaaasenağlama

kızlar yorumlarınız için cok tesekkür ederim inanın kadınlar k de olmasa derdimi paylasacak kimse bulamıyorum nerdeyse hergün aglıyorum sinirlendiğimde bir sıkıntım oldugun da düsünüyorum kiminle paylasabilirim tlf rehberine bakıyorum kimseyi yakın bulmuyorum kendime düşünüyorum insanın en yakını hayat arkadası olmalı herseyini anlatabilmeli diye ama ben yapamıyorum işte herzaman içime atıp saatlerdce aglıyorum . bana bundan kurtulmanın bir caresini söyleyebilirmisinizsenağlama:enbuyukkk:

ah canım ya ağlayıp harab etme kendini.. paylaş bizimle burda işte elimizden geldiğince destek oluruz sana..
üzme tatlı canını hiçbir şey için...

canım benim yaa vurun sessiz geline operasyonu yapıyorlar heeee alçaklar onu....üzme tatlı canını umursamamaya çalış...Allah yardımcın olsun..

kaldığınız evde olan kurallara yazıkki uymak zorundasınız..
hem uyaran kişi bir büyük bizim göremediğimiz bi çok şeyi onlar görür..ve ne olursa olsun..o kişiler eşinin anne ve babası..onlar hakkında yorum yaparken 10 kere düşün 1 defa söylemeni öneririm..

ama insanın dinleecegi büyüğü yerine koyacagı insanın davrab-nısları önemli benim için büyüklene herkesin hakkında yorum yapan ne konustugunu bilmeyen kişiyi de zor dinler insan bilmiyorum herkezin düsüncesine saygı duyarım

cnm Allah yardımcın olsun inşallah ayrı eve çıkarsınızda rahatlarsın orda olduğun sürece bu gibi durumlar hep olacaktır malesef aynı ewde yaşamak gerçekten çok zordur,ben ayrı bir şehirdeyim mesela ama izine falan gittiğimizde orda kalıyoruz mecburen 15,20 gün gerçekten zor..

anaaaaaaaammmm ne sıkıcı bı durum ben olsam kavga cıkardı allah sabr versın bacım

asdfgh cnmm üzülme nolursun.seninle özelden de konusmak isterim.sıkma canını.bak şuna inan ki ALLAH sabrının mükafatını er yada geç en güzel şekilde verecektir.ben şuanda bunu yaşıyorum.bende bir arada yaşıyorum eşimin ailesiyle.çok iyiler fakat bir arada yaşamak çok zor.psikolojik olarak rahat olamıyorsun bir kere.biraz olsun rahatlamak istiyorsan söylenen her ne olursa olsun kafana takmayacaksın.birşey dememişler gibi dvranmaya çalış sende...çok zor tabi biliyorum ama dene en azından.bırak seninle ugrasıyolarsa ugraşsınlar.ama bir tavsiyem daha eşini de üzme sakın.onlar hep arada kalıyorlar üzülüyorlar.

cok tesekkür ederim canım benim sabredeksin ama insan evliligini yasayamıyor böylede daha 4 aylık evliyim ama yoruldum daha simdiden yapmayı düşündüğüm hiçbirsey olmadı zamanla evlilikler yozlasıyor böyle olunca :1no2: insallah dediğin gibi olur allah herkezin yardımcısı olsun a.s.

evet canım amin inşş.seni inan ki çok ama çok iyi anlıyorum.inş bir an öne çıkarsın evine.bende bana karışılmasından hoşlanmıyorum.senin bundan ziyade başka sıkıntılarının da oldugunu düşünüyorum.yoksa bu kadar kızmazsın bence.hele içki içen bir kayınbabayla aynı evde olmak daha da zor.her yaptıgın o insana batabiliyor.neyse.konusuruz bi gün detaylı özel olarak.öptüm cnm

aynı evde olunca karışır işte canım..o saatte seni görmüş sakın o nete takılacak olmasın..belki paylaşamıyordur senle..

canim seni en iyi ben anlarim heralde herkes kaynanadan dert yanar bizde tam tersi bende zamaninda az cekmedim simdi aklima geldide sinir oldum yine Allaha cok sükür simdi kendi evimdeyim insanin kendi evi gibisi yok ins sende tez zamanda kurtulur kendi evine yerlesirsin baska türlü ne rahat edebilirsin nede huzuru bulabilirsin anlayis saygi sabir diyoruz ama bunlarda tek tarafli olmuyor malesef Allah sabrimizi arttirsin ins

Kayinpederim niye karisiyor diye birsey yok canim!!

Ayni evi paylastigin süre oda kaynananda herseye karisir, ister isine gelsin ister gelmesin!!benneyaptımki

O yüzden herzaman burda bas bas bagriyorum aman kizlar 1 yil gec evlenin ama kendi evinizde rahat huzurlu bir sekilde oturun...Bosver askim hayatim ben idare ederim bir süre annenle babanla olmuyor iste bak 4 ay gibi bence kisa bir sürede yildin biktin bile.....Neler yasadigni tabiki bilemem canim sen bilirsin lakin o eve gelen sensin ve o evin kurallarina uymak zorunda olanda sensin...:teselli:

Ne zamanki allahin izini ile kendi evine gececeksin Iste o zaman kimsenin kimseye karismaya hakki olmaz....a.s

Umarim o zaman cok cabuk olur:Saruboceq:

daha kayinvalide sorununu cözemeden kayinpeder cikti basimiza......seni cok iyi anliyorum canim.ayni modelin bi üstü bende var.(sadece karisma konusunda,allahtan diger özellikler yok benim kayinpederde)bende ayni evde tam dört yil yasadim.her seyime karisirdi.sabir diyorum canim.insallah bir gün kendi evine gecer rahat edersin....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…