ya esim karısmıyor kayın pederimi ne alakadar ediyor

Ayni evde yasamak hakkaten cok zor canim bende ayni evdeyim 2.5 yil oldu kaynanam olunce

kayinbabamla kaldik ama ALLAH var karismaz bana yinede ayni evde rahat edilmiyo sen galiba 4 aylik evlisin yani daha cok erken baslamislar

elestirmeye ve baski yapmaya bencede en iyi yolu ayri eve cikmak Insallah Allahim sanada banada ve tum isteyenlerede ayri evde oturmayi nasip eder:Saruboceq:

onu ilgilendiri canım çünkü niye biliomusun sen o evin gelinisin sen tabi masumsun pc konusunda.ama o kendi gibi sanıyor ve bir gelininde gece kalkıp pc ye oturması tuafına gidiyor adamın sende dikkat et tamammı canım tv falan izle uyuyamssan ben bile gece pc ye oturduğumda babam bile kötü bişey yapıom sanıo babam değil kim gece pc ye otursa evde herkez aynı şeyi düşüno yada dışarda komşulardanda duyuyoruz bu saatte napabilirki bir insan pc de diye..sen nekadar masum olursan ol insanlar yanlış düşüneceklerdir canım tek yapman gereken gece pc ye oturma öptüm

ya cok ağır konusuyorum belki ama inanın kayınpederime bakmayı bile içim almıyor her konustugu yaptıgı yalan onun o yasta yaptıklarını midem almıyor yüzüne bile bakmak istemiyorum ve onun ne söylediğide bu yüzden umrumda degil :1no2:Çok üzgünüm çoook

ya kızlar simdi aksamları uykum kacınca pcye oturuyorum yaptıgımsa kk da dolasmak falan filan aksamda 3 gibi uykum kactı oturdum 1 saat falan sabah kayınvalidem baban kızıyor aksamları pcye oturmasın diye dedi bende sinir oldum ya karısmaya hakkı yok kendisi abuk sabuk yerlere giriyor oyun sayfalarında yazısmalar ne ararsan var benide öyle sanıyor galiba sinir oldum ya sizce haklı degilmiyim :1shok::nazar:

Her zaman söylerim ev ev üstüne olmaz...
ev üstünde olmanın en büyük zorluklarından biride hiç rahat edememektir....
baştan bunu kabul ettiğine göre bunlara da katlanabilmelisin diye düşünüyorum...

Eşinizle başbaşa da kalıyor bile olsanız,aynı evde biriyle beraber yaşamanın kuralları vardır.. Ben kayınpederinize hak verdim açıkçası.. :sm_confused:
Siz eşinizin gecenin bir yarısı internette olmasından hoşnut olur muydunuz?Ki yine adam sesini çıkarmamış,ama baba büyük olduğu için rahatsız olmuş demek ki..
Asla internette kötü yerlere giriyorsunuzdur diye ima etmek istemiyorum sadece evde düzen olmasından yanayım ben. Çok ekstra bir durum olmadığı takdirde o saatlerde dinlenme,uyku ya da eşinizin yanında geçireceğiniz anlar olmalı bence..:smiley-cool:

Ksinlikle katılıyorum lalişim çok doğru açıklamış üstüne bişey söylemem zatenmirmirmirmir

ev ev üstüne olmaz mutlaka ne kadar iyi ne kadar süper olursa olsun kayınvalide kayınpeder mutlaka bir yerde sorun problem çıkar.
senin zaten ne süperliketen nede iyilikten yana kayınvalide kayınpederden yüzün gülmemiş canım.
ben snein yerinde olsam eşimle konuşur iki gözde olsa ayrı bir eve çıkardım. hele içki içen bir kayınpederle ve herşeye karışan insanlarla aynı evde kalmak istemem açıkcası.

X