Ya Cebbar

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Manevi annemin kızının hayırlısıyla kısa zamanda evlenmesi için bu esmayı şerifi okuyorum 30.000 tane okumam lazım birkaç güne kadar süresi vardı yetiştiremeyeceğim bana yardım eder misiniz?
Kızın adı: MELİKE

Manevi annemin kızının hayırlısıyla kısa zamanda evlenmesi için bu esmayı şerifi okuyorum 30.000 tane okumam lazım birkaç güne kadar süresi vardı yetiştiremeyeceğim bana yardım eder misiniz?
Kızın adı: MELİKE
10 bin küsürünü okudum da inş bana yardım edebilirsiniz arkadaşlar :KK43:

Aldığım 500 Ya Cebbar esamasını okudum yine okuyabilirsem yazarım

yarına tamamlamaya çalışacağım bana yardımcı olan arkadaşlardan ALLAH RAZI OLSUN

Helal olsun canım sende helal et 500 daha alayım bu geceye inşallah okuduğumu haber vereceğim
tamam canım sağolasın ben de bu gece devam edeceğim okumalara pazartesine yetiştiririm artık canım okumanı tamamlayınca bana haber edersin ben de eklerim çok sağol gülüm

2000 ekle canım...Rabbim hayırlısını tez zamanda nasip etsin...:KK49:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM hayırlısıyla en kısa zamanda evlenir inş melike canım annesi de üzülüyor kısmetleri olmadığı için ben de onun için zikir çekiyorum

aayna canım 2000 okuyacağım inşallah yaz
tamam canım okuduğunda bana bildirirsen eklerim kuzum ALLAH RAZI OLSUN hepinizden bana yardımcı oldunuz her seferinde Rabbim de sizin dileklerinizi hayırlarla gerçekleştirir inş amin

tamam canım okuduğunda bana bildirirsen eklerim kuzum ALLAH RAZI OLSUN hepinizden bana yardımcı oldunuz her seferinde Rabbim de sizin dileklerinizi hayırlarla gerçekleştirir inş amin
okudum canım, aminrabbim herkese hayırlı kısmetler nasip etsin içi sırada benim yavruma inşallah,okuyabilirsem yazarım yine

X