Ya Bunun Da Kalbi Durursa???? :((((((((

moral verdiğiniz için teşekkürler aytii ve soytarı...çok korkuyorum,rüyalarıma giriyor,elimde değil..eşime bir bebek verememek düşüncesi beni delirtiyor...dua ediyorum hep...size de edicem....

canım sakin ol öncelikle.yarın mutlaka doktoruna git.sana ilaç verecektir.bi çok kişinin kanaması oluyor merak etme ama sonunda sağlıklı bebekler doğuruyorlar.

Canım moreL cok onemlı Bence moreLını yuksek Tut Ilkı Oyle oldu dıye buda oyLe olucak dıye bır sey yok Rabbım bebegıne ve sana sağlık varsin inş

acaba kac haftadan sonra bebegin kalbi durursa kurtajla aliiyor bilgisi olan varmi???

canım farketmiyor.yani kalbi eğer hiç atmazsa biraz daha bekleyip kürtaj yapılıyor.kalbi attıktan sonrada ne zaman durursa o zaman kürtaj yapılıyor.benim 6 haftalıkken kalp atışını duymuştuk.sonra 11. hafta diye gittim doktora 9. hafta içinde kalbi ve dolayısıylada gelişimide durmuştu.aynı gün kürtaj oldum ben.

benim bebeğim biraz buyuk oldugundan ben doğurdum once sunı sancıyla sonra kuraja aldılar.bebeğimin boyu daha 15 cm idi.ama cok zor oldu.daha kucuklerı dırek kurtaja alıyorlar sanırım.doktorum yumurtalıklarına zarar vermek ıstemıyorum demıstı.kurtajda cok onemlı arkadaşlar.amn dikkat.emin ellere teslim edin kendinizi.

merhaba arkadaşlar benimde ikinci hamileliğim benimde ilkinin kalbi durdu aldılar şimdi 30 haftalık hamileyim doktorum kullanmam için en başından beri bebek aspirini verdi doğuma kadar kullan dedi ama ben nette doktorların yazılarını okuyorum bebek aspirininin 32. haftada kesilmesi gerekiyomuş yoksa bebğin kalbindeki bir deliğin kapanmasını engellediği için doğduktan sonra kalp sorunları yaşayabilirmiş doktorumla bunu konuştuk hayır doğuma kadar devam et bişey olmaz diyo bende ne yapacağımı şaşırdım bu konu hakkında bilgisi olan varmı ne zamana kadar kullanmayalım sizin doktorlarınız ne söyledi ne olur bana yazın

merhaba canım,geçmiş olsun.
kaç aylıkken kalbi durmuştu? sebep söylemediler mi sana da?

benim de bu 2.hamileliğim ve endişeliyim..sen de mi 2.yi endişelerle geçirdin?

bana da bu hamileliğimin en başından beri babyprin verdi dr. ama henüz yeni sayılırım,son haftalarda ne olur bilmiyorum..fakat son haftalarda kesilmesi gerek diye bir internet sitesinde okumuştum ben de canım..a.s

Çok sağol canım sanada geçmiş olsun 2 aylıktı kalbi durdu sebep söylemediler bu hamileliğimde seninde olduğun gibi hep endişe içindeyim hemde nasıl günleri sayıyorum çok zor bir hamilelik geçiriyorum en başında düşük tehlikesi vardı 5. ayda erken doğum tehlikesi başladı sürekli yatıyorum sadece tuvalete kalkıyorum şimdide bu bebek asprini aklımı çok karıştırıyor doktorum devam diyor diğer doktorlar kesilmeli sen bu durumda ne yapardın canım ne olur yaz

gerçekten çok büyük bi çıkmaz canım...yerinde olsam,işin erbabı bi profla temasa geçerdim..vardır mutlaka bulunduğun yerde araştırma hastanesi falan.
bide aslında dr una da güvenmen lazım.mutlaka bi bildiği vardır devam dediğine göre..ama yine de bi profla görüşderim ben sana..sakın kafana göre asprini bırakma,o da tehlikeli olabilir...

evet haklısın kafama göre bırakmakta istemiyorum tahlil yapılmadı ama belki pıhtılaşma sorunum var bırakırsamda bie sorun çıkmasından korkuyorum peki sen kaç aylıksın

işte yani o yüzden bırakmamalısın bence de..şu pıhtılaşma sorununa ilk düşükte bakmamaları çok saçma aslında..bizi geriyorlar..bilsek ne olup olmadığını,içimiz rahat olsa ne iyi olurdu...
ben yarın 2 buçuk aylık olucam canım..pazartesi kontrolüm var..inşallah kalbi hala atıyodur..öyle endişeliyim ki ben de,anlatamam sana...ilk hikayelerden kalma endişeler işte bunlar...

hiç korkma bişey yoktur
aynı şeyleri yaşadığım için seni çok iyi anlayabiliyorum 1 ay daha sabret karnında kıpırdamaya başladımı biraz rahatlıyosun her kıpırdayışında iyi olduğunu biliyosun o çok rahatlatıyor allah bebeklerimizi bize bağışlasın acılarını göstermesin inşallah

bende kullanıyorum doktorum doğumdan 1 hafta önce bırakacaz diyor

Merhaba canım peki doktorun sana bunu kanında pıhtılaşma olduğu içinmi verdi ve sende doktorunla hiç konuştınmu 32.haftada kesilmesse herhangi bir zararı olurmu diye , ben çok endişeliyim yazarsan çok sevinirim ,birde senin bebişine kavuşmana ne kadar kaldı

kızlar öncelikle geçmiş olsum evet zor bir durum ama birkez böyle oldu diye tekrar olcak diye bir kural yok.Allah bebeklerimizi koruyup sağlıklı sıhatli bir şekilde bize ve babalarına bağışlayacak inşallah

sizin daha önce yaşadığınız bu talihsizliği ben şimdi yaşıyorum ve sizi en iyi ben anlarım.şu an 8 haftalık hamileyim ama bebeğimin kalbi atmıyor.kesede çok yavaş gelişiyor.doktor 2 hafta bekleme süresi verdi.pazartesi doluyor.benim hiç umudum yoktu.yazdıklarınızı okuyunca daha çok emin oldum.sadece paylaşmak istedim.tüm kalbimle bu hamileliğinizin en sağlıklı şekilde geçmesini diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…