Xiaomi inface IPL challange ,:)

Reglim bitti, 2. Seansımı yapıyorum. yenGEnC yenGEnC Yalnız kollarımda ilk uygulamadan sonra ciddi şekilde az uzama oldu. 5 bıçaklı jiletle tıraşladım, o sebeple mi yoksa lazerin başarısı mı bilmiyorum. 😊
Umarım lazerin etkisidir, birkaç haftaya belli olur😇 listeye ekledim ikinci haftaya geçtiğini.
Ne aldin bakalim 🤭
Sanki daha fazlasina ihtiyacim varda. Merakdan soruyorum 🤭
Ya ben oglumada hediye siparis vermistim. Sirf o evin yakininda ki magzada yok diye 2-5 gun bekleyecekmisim.
Cabuk gecsede baslasam. Gerci persembe tasiniyorum. O kargasada yaparmiyim bilmiyorum
Bugün çok tatlı bir Noel pazarı gezdim,kendime hediye alacaktım ama cüzdanım el vermedi🙈🙈 olsun, ikinci haftaki ödüllendiririm belki😇😇😇
İki,üç gün beklenir ya. O kargaşada evi bırakıp bu işlere girişmek bilmem olur mu🙈🙈 ama şunu söyleyeyim, hızlı hızlı olan bir şey , vakit almıyor. İstersen şey yapabilirsin, lavaboya koyarsın makinayı. Her ex girdiğinde çıkarken şıkşıkşık bir bölgeyi, vakit olursa iki bölgeyi yaparsın. Hiç vaktini almaz^^
Bence hızlıca başla. İnsan bir şeyi bir kez ertelesin,hep devamı geliyor

Umarım lazerin etkisidir, birkaç haftaya belli olur😇 listeye ekledim ikinci haftaya geçtiğini.

Bugün çok tatlı bir Noel pazarı gezdim,kendime hediye alacaktım ama cüzdanım el vermedi🙈🙈 olsun, ikinci haftaki ödüllendiririm belki😇😇😇
İki,üç gün beklenir ya. O kargaşada evi bırakıp bu işlere girişmek bilmem olur mu🙈🙈 ama şunu söyleyeyim, hızlı hızlı olan bir şey , vakit almıyor. İstersen şey yapabilirsin, lavaboya koyarsın makinayı. Her ex girdiğinde çıkarken şıkşıkşık bir bölgeyi, vakit olursa iki bölgeyi yaparsın. Hiç vaktini almaz^^
Bence hızlıca başla. İnsan bir şeyi bir kez ertelesin,hep devamı geliyor
Yaparim herhal ayni gunun aksami 😂 cocuklar erken yatiyor zaten. Ama Birde kendinizi almaya gidecegim o gün.
Aksama araya skstiririm . Biran once baslamak da istiyorum ki

Papatya0593 Papatya0593 kişiden kişiye farklılık gösteriyor olabilir. Ben bizim grubun pozitif enerjisine inanıyorum🍀 Makinan hala sendeyse bizimle başlamak ister misin diye soracaktım ama hamileymissin.
En iyisi seneye dolapta gardropsta sat da en azından zararını karşıla,nasılsa durduğu yerde degerleniyorlar:)) sattığın ücrete çok az bir şey eklersen salonda üst bacak - genital paketi alırsın,komple kapatirsin su kıl tüy meselesini 😇😇😇
Aynen canim hamileyim o yüzden kaldırdım ama satmayı düşünebilirim , şahsi bir şey ya satılmaz heralde diye düşünmüştüm:) yok canim ben dini hassasiyetimden dolayı o bölgeleri yaptirmadim hala da aynı fikirdeyim , aynen devam bu hale yani cozum yok 😅

Papatya0593 Papatya0593 kişiden kişiye farklılık gösteriyor olabilir. Ben bizim grubun pozitif enerjisine inanıyorum🍀 Makinan hala sendeyse bizimle başlamak ister misin diye soracaktım ama hamileymissin.
En iyisi seneye dolapta gardropsta sat da en azından zararını karşıla,nasılsa durduğu yerde degerleniyorlar:)) sattığın ücrete çok az bir şey eklersen salonda üst bacak - genital paketi alırsın,komple kapatirsin su kıl tüy meselesini 😇😇😇
Bu arada buldum makineyi de model philips lumea advanced sc1997/00

Aynen canim hamileyim o yüzden kaldırdım ama satmayı düşünebilirim , şahsi bir şey ya satılmaz heralde diye düşünmüştüm:) yok canim ben dini hassasiyetimden dolayı o bölgeleri yaptirmadim hala da aynı fikirdeyim , aynen devam bu hale yani cozum yok 😅
Yok ya satılmaz olur mu, markası belli ürün. Ben alirdim mesela. Hatta kararsız kalmistim xiaomi mi alayim,ikinci el Philips Mi alayım diye. Hemen hemen aynı fiyatti. Sonra xiaomi 11.11 indirimine girince bunu aldım:) sen satışa koy ,uygun fiyattan koyarsan eminim bir alıcı bulursun 🍀

Son düzenleme:
Herkese merhaba
Yoğun istek üzerine bu konuyu açıyorum :)
Bundan iki sene önce bir indirim zamanı XİAOMİ İNFACE IPL cihazını almıştım, ama bozuldu bir köşeye attım.
Nihayet garantiye götürdüm ve artık lazere başlayabilriim:)

Benim makinanın kullanım aralığı şu şekilde olacak;
Eki Görüntüle 3164098

İlk iki hafta, haftada üç kere yapacağım
Sonraki iki hafta , haftada iki kere yapacağım
Sonraki dört hafta da ayda iki/ayda bir yapacağım
Yani iddiasına göre yılbaşına kılsız gireceğim 🎉
Tabii ki IPL cihazlarında sonsuz kılsızlık diye bir vaat yok. O yüzden birkaç ayda bir atış yapacak hale gelsem benim için yeterli.
Daha önce 8 seanslık bir lazer tecrübem olmustu, çok düzensiz gitmiştim. Bronzlasmayi ve gunesin altında camis gibi uyumayi çok sevdiğim için mayıstan eylüle mola vermiştim falan :) ona rağmen koltukaltlarim ayda bir makina ile üç saniyede alacak kadar azaldı.
İpl'den beklentim de bu aslında.
zaten aza kanaat eden biriyim:)
aldığım ürün de piyasadaki en uygun ipl'lerden .
Fiyat/performansa göre Ayda bir / iki ayda bir hatırlatma vuruşu yapacak kadar azalsa bana yeter
O yüzden çok yüksek beklentilerim yok 😂😂
hadi bakalim, bugün pazar gezmemi tamamladıktan sonra ilk atışıma başlayacağım.
elinde cihazı olup bir köşeye atan herkesi benimle başlamaya davet ederim.
özellikle bu topigi açma gazını aldığım pamuk musun nesin pamuk musun nesin braun makinasiyla arz-i endam ederse sevinirim:)

YAZIMIN DEVAMİNDA KİL TUY PAYLAŞACAĞIM. LAF EDEN MİDESİ BULANAN YALLAH BDV'YE!

:) Açıkçası bloglarda, youtubeda, Instagram'da falan insanlar makinayı övüyorlar, kıllarım azaldı diyorlar ama kimse "öncesi" fotosu atmadığı icin yalan mı doğru mu bilemiyorsun.
Bu yüzden öncesi fotosu atmak istedim.
En son kıl tüy islerini tam 7 hafta önce bir tatilden önce yapmışım (kış aylarında - ve tabii eğer sevgilim yoksa- tatilden tatile tüm vücut ağda yapıyorum, o da iki üç ayda bire tekabül ediyor. Kalan zamanlarda kıyafetten göründüğü kadar alt kol,alt bacak, genital,koltukaltı alıyorum. Bana yetiyor)
Konumu da şu lazer hikayesi bittikten sonra atış/ağda/jilet/epilator yapmadigim 7. haftanin resimleri ile bitirecegim

Her neyse ,bunlar öncesi resimlerim
Eki Görüntüle 3164108

Koltukalti
Eki Görüntüle 3164110

ust bacak (alt bacak temiz olduğu için ona kıllar çıkmaya başladıktan sonra baslicam)Eki Görüntüle 3164109

diz bölgesi (burası çok hassas oldugu için etek mevsiminde değilsek görmezden geliyorum🙈)Eki Görüntüle 3164107

kol bölgesi
Eki Görüntüle 3164106

Ay burası da benim belam, karın cizgim :KK43: buraya da lazere gitmiştim ama hiç etki etmedi. Ağda ve makina da dokunduramiyorum,canım yanıyor.
O yüzden yaz mevsiminde jiletliyorum.
İşin ilginci vücudumda en sevdiğim yer de bel bölgem,resimden belli değil ama karın kasım var🤦 croplar, tiril tiril giysiler bana çok yakışıyor ama malesef kilim tüyüm çıktı mı derdine giyemiyorum:KK43:
İnşallah bu yaz guzel elbiseleri giyip kusanabilirim IPL cihazım sayesinde

Bu arada yazmama gerek yok heralde herhangi bir ürün tanıtımi , iş birliği falan yoktur.
İyiye iyi,kötüye kötü:)

yenGEnC yenGEnC - XIAOMI INFACE IPL
1. HAFTA

20 Kasım - 23 Kasim - 26 Kasım

pamuk musun nesin pamuk musun nesin - SILKEXPERT PRO 5
1. HAFTA

18 Kasım
2. HAFTA
26 Kasım

A Arrietty_ -PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL
1. HAfta

Belki yarın,belki yarından da yakın:))

Kiiz simdi gordum bunu 😂 cok yakinda :KK53:

pamuk musun nesin pamuk musun nesin ekledin mi foto 😁

Yok ya satılmaz olur mu, markası belli ürün. Ben alirdim mesela. Hatta kararsız kalmistim xiomi mi alayim,ikinci el Philips Mi alayım diye. Hemen hemen aynı fiyatti. Sonra xiomi 11.11 indirimine girince bunu aldım:) sen satışa koy ,uygun fiyattan koyarsan eminim bir alıcı bulursun 🍀
Yengenç, hani sana uzatılmış sigorta demiştim ya lazer epilatörün için, o yalnızca dediğin gibi satış esnasında alınmıyormuş. Trendyol bildirim gönderdi, telefonunu sigortalayalim diye. Axa sigorta ile, bir ödeme plani belirlemişler. Telefonumu trendyoldan almadım bu arada. Öyle bir hizmetleri varmış yani. İstersen trendyol asistanla görüşebilirsin.

Yengenç, hani sana uzatılmış sigorta demiştim ya lazer epilatörün için, o yalnızca dediğin gibi satış esnasında alınmıyormuş. Trendyol bildirim gönderdi, telefonunu sigortalayalim diye. Axa sigorta ile, bir ödeme plani belirlemişler. Telefonumu trendyoldan almadım bu arada. Öyle bir hizmetleri varmış yani. İstersen trendyol asistanla görüşebilirsin.
Aaaa olabilir aslinda,eğer alalı iki seneyi geçmiş insana satiyirlarsa. Çünkü benim makinam yakında yine bozulacak vibe'i veriyor bana , salak salak ısınıyor falan. Bir bakayım, garantisiz fan degistirmekten uygunsa yaptırırım.

Aaaa olabilir aslinda,eğer alalı iki seneyi geçmiş insana satiyirlarsa. Çünkü benim makinam yakında yine bozulacak vibe'i veriyor bana , salak salak ısınıyor falan. Bir bakayım, garantisiz fan degistirmekten uygunsa yaptırırım.
Ben de ısınıyor diye yazmak istedim. Yarı yolda koymasın seni.

Topik admini, derhal bu düzenbazı topikten atmalısın. Biz ormanlarımızı cümle aleme açarken o türlü türlü hile ariyor.😡
Yok kiz senin attigini aradim. Haha 😂
Yarin is sonrasi kedi icin baska sehire gidecegim.
Pazartesi izinliyim Atarim 😁 simdi niye atmiosun dersen. Yattim hic cikmam yorgan altindan 🤭🤭

X