Wp profil ve eski sevgili sorunsalı

Erkekler ki çoğunluk için konuşuyorum maalesef ve maalesef bir dalı tutmadan diğerini bırakmıyor hatta bir kısmı tutunca bile bırakmıyor. Adam seni silmez. Belki geri dönecek belki yarın bir gün pişman olacak senin bir şekilde cepte durman lazım. Tüm kapıları kapatmaz. Ama seni gerçekten seven biri şunu demeli. Ben bu kıza bak yazmıyorum, görmüyorum ya bunun gönlü benden soğursa ya karşısına başkası çıkarsa. Bu kadar mesafe varken hele nasıl göze alıyorsun ya kaybedersen? Demek ki kaybetme korkusu yok. O nedenle gönlünüzden nasıl geliyorsa öyle yapın ama mümkünse bu adam yerine kıymetinizi bilen birini sevin.

Umarım öyle bir sey yoktur. Yani öyle bir sey hic hissetmedim. İskolik yapısı vardi. Cok fazla kariyerinde hırs yapti. Ailesini beni cok ihmal etti. Kaybetme korkusu da sanirim benden dolayı yoktu her sey garanti ilişkimiz evliliğe gider gözüyle bakiyorduk. Ben onu cepte o beni cepte görüyordu. Boyle duruma çok hızlı geldik ipler kesildi

O ne düşünür bilemem de senin şu kadarcık ayrıntılara takılman bile hala umursadığının göstergesi bence.

Gencsiniz ne ala yiyin icin gezin. Resimde koyun bir sure sonra bence heryerden engelleyin. Sizin olan size bir sekilde döner olmayan dönmüyor maalesef . Dünya ya bir kere geliyriz karşıdakini cok düşünmeyin hele erkkleri giden sizden gidiyor

O ne düşünür bilemem de senin şu kadarcık ayrıntılara takılman bile hala umursadığının göstergesi bence.
Ben zaten umursuyorum hala. Sadece umursadigimi gostermeden en azından hissettirmeden adımlar atmak istiyorum. Hani iletisim yok beni gorebilecegi bir yer de ama has bağladığımi dusunmeden anlatabildim mi.

Suan icin kendimi psikolojik olarak kotu hissetmiyorum ama seviyor muyum hala evet. Bir anda hersey bitmiyor. Nefrete dair bir şey olmadi aramizda. Ama iliskiyi artik onun omzunda hissetmesini harekete gecmesini istiyorum. Profilim kapalı olunca da yastaymis izlenimi vermek istemiyorum

Canım o yurt dışında yaş 25 baska diyecek lafim yok. Niye heryerden engellemiyorsun 2 ay olmuş dönse idi dönerdi msjla

Ben zaten umursuyorum hala. Sadece umursadigimi gostermeden en azından hissettirmeden adımlar atmak istiyorum. Hani iletisim yok beni gorebilecegi bir yer de ama has bağladığımi dusunmeden anlatabildim mi.
Anladım da sen hala onu umurken,en basiti bu kadar basit bir mevzuda bile onu umursadığın için ne yapsam diye düşünürken,o senin onu umursamadığını düşünmüş ne gark eder? Onu kandıracaksın ama kendini nasıl kandıracaksın?

Ama şu anda senin asıl umrunda olan işin bu kısmı olmadığı için soruna gelmek gerekirse eğer,şu anda senin numaran onda hala var mı? Profil fotoğrafı herkese açık mı bilmiyoruz? He eğer numaran hala kayıtlı diyelim,tesadüfen fotoğraf koyduğunu fark etti diyelim aklına onu umursadığın için fotoğrafı herkese açık yaptığınıda düşünebilir,hayatına devam ettiğinide.
Ama ben olsam aklıma 1. şık gelirdi. Hayatına devam ettiğini profil fotoğrafı gibi küçük şeyler yerine daha büyük olaylarla göster bence.

Anl
Anladim. Teşekkür ederim fikir verdiginiz icin şöyle ki kendisinin son görülmesi kisilerine açık. Annemi falan silmemis beni de silmedi. Beni yurtdışı hattından silmis annemi silmemis. Ama su var kendisi yurtdışı wp sine ayrildigimiz gunden beri girmiyor. Normal de oraya gunde bir iki kere girerdi simdi hic girmiyor. Tr hattında aktif oradan da silmedi

Dönecek mi yurt dışından kendisi? Ne için gitti?

Dönecek mi yurt dışından kendisi? Ne için gitti?
Çalışmaya gitti. Gittiği projesi bitti ama sanirim bu ayrılık sürecinde yeni bir proje ihalesi aldilar. Yani illaki dönüş olur ama ne zmaan uzun surer mi kisa surer mi bilmiyorum (iskolik bu arada işinde cok hırs yapıyor )

Ya bi dakika sen o erkek arkadaşı Kazakistan'a mı Kırgızistan'a mı ne giden üye değil misin?

Hollanda ya gitti ikinci kez konu aciyorum ama digeri saglikla ilgiliydi
Bi üye daha vardıda senin durumuna benzer o zannettim bi an. Onunkide iş için gitmişti çünkü. Vallaha canım onunki yine Kırgızistan'a gitmişti ya,seninki Hollanda'ya gitmiş bi de. Yaşıda daha genç,2 aydırda konuşmuyoruz diyosun. Hani seni üzmek istemezdim ama bence sen artık bırak bu çocuğu önüne bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…