Wp profil ve eski sevgili sorunsalı

Prenses Koala

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2022
203
243
Öncelikle Merhaba sorum biraz size sacma gelebilir ama benim icin önemli onu dikkate alırsanız sevinirim
4 yıllık bir iliskimi 2 ay önce bitirdim ilk ben bitirmistim sonrasinda bundan 1 ay önce sacma davranislarda bulundu instadan bu yuzden mesaj attığımda sert bir tepki verdi ben cvp vermeden onu sildim numarasini wp bilgilerim ona kapandı haliyle. Kendisi de laflarim agir geldi yada baska bir sebep bilmiyorum instagramini komple sildi. Suan yurtdışında birbirimizin iletisime gecebilecegi yada görebileceği hic bir yer yok. Sert tepki verdi ama wp dan silmedi o beni profil foto falan guncelleme yapti hani hayatina devam ediyor. Benim normalde wp profilim herkese açık olurdu biraz konforumu da etkiledim fevri davrandim. Size sormak istediğim 1 ay oldu profilimi sizce herkese acmali miyim. Yani boyle hayata küsmüş imaji vermek istemiyorum. o zamandan itibaren zaten hani bıraktım kafamda netlesti bir hareket yapmadım gönderme sayilacak. Profil fotogrami acmami baska yone ceker mi. Ben bunu iliski koçuna sordum. Wp profilinizi açın ama instagram hesabiniz gizli olsun hayatınıza devam ettiginizi gosterin abartmadan dedi. Ama hayatın ici her zmaan farklıdır ya sizden fikir almak istedim. Profil fotogrami acmali miyim. Siz ce bu dolaylı mesaj yada gonderme sayılır mi (istemiyorum oyle olmasini) off cok arada kaldim umarım derdimi anlatabilmisimdir

Numarasını geri eklediğini düşünebilir tabi hala umursuyorsa hiç farkında olmayabilir de bilemeyiz

Adamı unutun bence zira unutamamissiniz

Adamı unutun bence zira unutamamissiniz
Yok zaten unutamadim sevgi hemen kesip atılan bir sey degil ki. Ama bunca zaman suren bir iliskide ceptelik ister istemez erkekldr tarafından garanti deniliyor. Kırmak istiyorym onu ne olursa olsun sevgim buyukte olsa bu defa sevginin büyüklüğü degil kendi değerimi bilmek istiyorum. Biraz stratejik davranmak istiyorum kısaca

Evet bu da bir secenek. Hatta mantikli gelen ama hic bir yerden goremiyor. Bu sekilde aaa bak acı cekiyor hayata küsmüş der mi vs. İstemiyorum
iyide sen profili birden açınca o görsün diye açtığını anlamıyacak mı. ya nasıl istiyosan öyle yap nolur ki sonuçta kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle davran inan kimse senden kıymetli değil

İlişkiyi bitirmissiniz, hala karşı tarafın ne düşüneceği neden umrunuzda
İsterse iyi algilasin isterse kötü ne önemi var ki, onu düşünmeden içinizden ne yapmak geliyorsa onu yapin

Wp fotosunu açmışsıniz,kapamissiniz. İnanin ki sizden başka kimsenin umrunda bile değil . Onu engeleyin,açın madem. Böylece o göremez de yazamaz da.
Ayrıca eski ,bitmiş gitmis sevgilin için ilişki kocuna para mi verdin? Çok mantıksız. Keşke paranla kendini mutlu edecek bri şey yapsaydın.

Önceden herkese açık olan birşeyinizi kapatarak onu cezalandırdığınızı sanmışsınız ama bence çok yanılmışsınız. Belki yeni bir Instagram açtı. Herşey bir mail açmaya bakar zaten. Siz onu unuttuğunuz ve dikkate almadığınız sürece açık veya kapalı olmasının bir farkı yok bence. Ha tutar ulaşmaya çalışırsa siz yumuşak davranırsanız kendisine herşeyi onu düşünerek yaptığınız fikrine kapılması kaçınılmaz olur. Gerçekten hayatınıza devam ediyor gibi yaşamaya ne dersiniz. Bunun için bir ilişki koçuna falan gerek yok krndinize güvenmenize ihtiyacınız var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…