Wp profil ve eski sevgili sorunsalı

İlişkiyi bitirmissiniz, hala karşı tarafın ne düşüneceği neden umrunuzda
İsterse iyi algilasin isterse kötü ne önemi var ki, onu düşünmeden içinizden ne yapmak geliyorsa onu yapin
Wp fotosunu açmışsıniz,kapamissiniz. İnanin ki sizden başka kimsenin umrunda bile değil . Onu engeleyin,açın madem. Böylece o göremez de yazamaz da.
Ayrıca eski ,bitmiş gitmis sevgilin için ilişki kocuna para mi verdin? Çok mantıksız. Keşke paranla kendini mutlu edecek bri şey yapsaydın.

Şimdi şöyle 4 yıllık bir iliski de hic bu kadar ayri kalmadik kısa süreli tartisma ayril baris oldu. Ve hep duygularimla hareket ettim. Hala seviyor muyum evet yalan yok seviyorum. Ama onun adim attigi bir iliski istiyorum. Artik duygu da olsa mantikla hareket etmek istiyorum

Şimdi şöyle 4 yıllık bir iliski de hic bu kadar ayri kalmadik kısa süreli tartisma ayril baris oldu. Ve hep duygularimla hareket ettim. Hala seviyor muyum evet yalan yok seviyorum. Ama onun adim attigi bir iliski istiyorum. Artik duygu da olsa mantikla hareket etmek istiyorum
Mantıkli olan tek şey bir yere varmayacagi belli olan ,size değer vermeyen adama bir 4 sene daha harcamamak

Bugün görüp begendigim şeyi iletiyorum,size gelsin:
IMG_20220314_165611.jpg
IMG_20220314_165621.jpg
IMG_20220314_165629.jpg

Umursamiyor'muş gibi yapmak çok mantıksız . Birini ya umursar,ne düşündüğünü merak edersin. Ya da şeyine bile takmazsin,ne düşünürse düşünsün dersin.
Hem ayrılmışsiniz kaç ay önce,hem senle salak saçma konuşmuş , ayrılmakla doğru yaptığını anlamışsın. Hem hala şöyle mi düşünür böyle mi düşünür dert ediyorsun.
Ne düşünürse kendi bilecegi iş,seni bağlamaz ki. O ve beyni arasında bir surec.
Siz yolunuza bakın,geride bırakmaya çalışın.
Adam çoktan yeni kız arkadaş aramaya başlamıştır bile

Önceden herkese açık olan birşeyinizi kapatarak onu cezalandırdığınızı sanmışsınız ama bence çok yanılmışsınız. Belki yeni bir Instagram açtı. Herşey bir mail açmaya bakar zaten. Siz onu unuttuğunuz ve dikkate almadığınız sürece açık veya kapalı olmasının bir farkı yok bence. Ha tutar ulaşmaya çalışırsa siz yumuşak davranırsanız kendisine herşeyi onu düşünerek yaptığınız fikrine kapılması kaçınılmaz olur. Gerçekten hayatınıza devam ediyor gibi yaşamaya ne dersiniz. Bunun için bir ilişki koçuna falan gerek yok krndinize güvenmenize ihtiyacınız var.
Evet çok haklısınız dediklerinize harfiyen katılıyorum. Ama bunu nasil yapcagimi bilmiyorum. Hobi kurs aktivite yapiyorum. Stalk yapmamaya calisiyorum telegram wp girmis mi girmemis mi. Ama o bunu görmüyor ki. Diyeceksiniz ki kendin icin yap. Ama o arka planda profili kapattı üzülüyor dusunuyor mu iste ondan arada kaldim. Bunu dudunmesini istemiyorum

Mantıkli olan tek şey bir yere varmayacagi belli olan ,size değer vermeyen adama bir 4 sene daha harcamamak

Eki Görüntüle 3025652 Eki Görüntüle 3025651 Eki Görüntüle 3025650
Umursamiyor'muş gibi yapmak çok mantıksız . Birini ya umursar,ne düşündüğünü merak edersin. Ya da şeyine bile takmazsin,ne düşünürse düşünsün dersin.
Hem ayrılmışsiniz kaç ay önce,hem senle salak saçma konuşmuş , ayrılmakla doğru yaptığını anlamışsın. Hem hala şöyle mi düşünür böyle mi düşünür dert ediyorsun.
Bu iliski de zaten yaptığım tek mantıklı hareket onun bana sarf ettigi söze karşılık bile vermemek oldu. Sonrasi duygu karmasasi. Ayrilik huznu kendini toplama sureci vs. Kendimi cepte gormedigim ve uğraşın karşı taraftan geldigini gormek istiyordum 😔

Evet çok haklısınız dediklerinize harfiyen katılıyorum. Ama bunu nasil yapcagimi bilmiyorum. Hobi kurs aktivite yapiyorum. Stalk yapmamaya calisiyorum telegram wp girmis mi girmemis mi. Ama o bunu görmüyor ki. Diyeceksiniz ki kendin icin yap. Ama o arka planda profili kapattı üzülüyor dusunuyor mu iste ondan arada kaldim. Bunu dudunmesini istemiyorum
Ben üniversitedeyken ex instagramıma çok karışırdı. Onu terk ettikten sonra ne kadar tanıdığım erkek var Instagram'da takip etmeye başlamıştım kudurmuştu. Cevap vermedim hiç, daha çok kudurdu. Aradan sene geçti hala çıldırıyordu. Yıllar sonra helallik alma bahanesiyle hala ulaşmaya çalışıyordu. tam o sırada benden gizlediği ama benim çok sonradan öğrendiğim şeyleri söyledim bu sefer utancından bir daha arayamadı. En güzel intikam sessiz ve uzun soluklu olandır 🧐

Bu iliski de zaten yaptığım tek mantıklı hareket onun bana sarf ettigi söze karşılık bile vermemek oldu. Sonrasi duygu karmasasi. Ayrilik huznu kendini toplama sureci vs. Kendimi cepte gormedigim ve uğraşın karşı taraftan geldigini gormek istiyordum 😔
Eeee eline ne geçecek, karşı taraf da az cabalasa yine mi döneceksin?

Sen kendini cepte görmesine izin vermesen 4 sene sana değer vermeyen adamla ilişkiyi sürdürmezdin,tabii ki cepte görecek. Ben de tüm kaprislerimi,şuyumu buyumu çekip tüm ayriliklardan sonra ben adım atmadan bana koşan biriyle beraber olsam,ben de cepte görürdüm. Bu muameleyi görmenin tek sebebi sensin. Tek çözümü de 'ben daha iyi şeylere layigim' diyip adamı hayatından çıkarmak. Hava düzelsin çık gez,arkadaşlarının kalabalık davetlerine git, gezilere katil, yeni birileriyle tanış,sıfırdan sağlam ilişkiler kur. Snaa ne eski sevgilinden? Ne b.k yerse yesin

Eğer sizin için gerçekten önemli olmasa profili açarken karşı tarafın ne düşüneceğini de önemsemezdiniz. Hala mesaj yollamaya çalışıyorsunuz sensiz de yaşayabiliyorum mesajı. Ben sizin gerçekten hayatınıza devam ettiğinizi düşünmüyorum. Eğer kendiniz istediğiniz için açıyorsanız profilinizi engelleyin görmez de açıp açmadığınızı.

şimdi ben whatsapp profilini herkese açıp kullanmanın hayata devam etme anlamına gelmesi, kapatmanın da üzülme anlamına gelmesi arasında bir mantık ilişkisi kuramadım. ex'im böyle yapsa bir anlam da yüklemezdim açıkçası, bu gözle bakmıyorum. instagramda neşeli paylaşımlar yapmak, hüzünlü paylaşımlar yapmak falan desen anlardım. ya da ne bileyim, bazen instagramda az paylaşım yapmak veya hiç yapmamak o insanın depresyonda olduğunu mu belli ediyor? ben bundan birkaç ay önce instagram hesabımda ayda alemde bir hikaye atan ve 1 sene kadar da hiiiç post paylaşmamış bir insandım. dönem dönem kullanım sıklığım değişiyor ama kimseye özel yapmıyorum mesela bunu. paylaşım yapmadığım dönemde paylaşım yapmama sebebim mutsuz olmam da değildi. sıkılıyordum sadece, çekici gelmiyordu ve yapmıyordum. yani böyle şeylere aşırı anlam yüklemeye gerek yok. erkeklerin de bu konuda bu kadar detaylı düşündüğünü sanmıyorum açıkçası. dolayısı ile canın nasıl istiyorsa öyle kullan geç, bu kadar üzerinde durma.

Ay aklıma şey geldi, benim eski sevgilim şimdi Asya'da bir adada. Beni Instagram yakın arkadaşlarına eklemiş, sabah akşam mayolu resimlerini paylaşıyor 🙈🙈🙈 hiç de üstüme alınmadım, 'benim için mi paylaşıyor,beni niye yakın arkadaşlara eklemiş' diye😅 naparsa yapsın:)

Eki Görüntüle 3025652 Eki Görüntüle 3025651 Eki Görüntüle 3025650
ahahaha cuk oturmuş.
benim ex'im şey yapmıştı; aramız bozuldu ve bir yanlış anlama oldu. yanlış anlaşılan bendim dolayısı ile sevdiğim için de düzeltmek istedim. birkaç adım attım düzelmesi için, asla tepki vermedi. hatta en son duygularımdan bahsettiğim uzun bir ses kaydı yollamıştım (telefonları açmıyordu vs) ona da cevap vermemişti. neyse ben de kendi haline bıraktım kendi akıl sağlığım için. benim cevapsız kalan ses kaydımdan 1 hafta sonra whatsapp hakkımda kısmına vazgeçmiş olmakla alakalı bişeyler yazmıştı. ama böyle bi laf sokma yok bak o derece. hatta vazgeçmiş olmak ve umursamamakla alakalı bi söz, tam hatırlamıyorum, zaman geçti. bu güncellemeyi gördüğüm an aynen şöyle düşündüm: heh, evet sahiden hiç umursamıyorsun. evet evet vazgeçmişsin :KK70: laf sokmayı seven biri olduğu için o lafı bana yazdığına adım gibi eminim. asla tek satır bişey yazmadım mesela ona. sosyal medyadan ekliydik, bir süre iletişimsiz kaldık ama hikayelere falan daima bakıyorduk hatta post beğeniyorduk karşılıklı. herkes normal paylaşımlarına devam ediyordu. neyse ben bir süre sonra ondan hiç iletişim çabası gelmeyince instagramdan sildim. tabii ona bişey demeden, ne bir ima ne bir gönderme, kesinlikle yapmadım. sessizce sildim. hatta telefon numarasını ve galerimde ona dair her şeyi, yazışma geçmişi falan ne varsa sildim, yoluma bakmaya karar verdim. sana yemin ederim, instagramdan sildiktan 2-3 saat sonra sildiğimi farkedip bana sitem dolu bir mesaj attı. vay efenim onu silmemle iyi yapmışım, benim hakkımdaki düşüncelerinde yanılmamışmış, düşüncelerini haklı çıkarmışım bilmem ne bilmem ne. yine o mesajı alınca da ay hakikaten hiç umurunda değilmişim bravo dedim içimden.

bir insana onu umursamadığımızı göstermek istiyorsak o kişiyle alakalı hiçbir aksiyon almamalıyız bence. sildiğini mi gördün, gördüğünü belli etme. asla gönderme yapma. o kişi görsün diye bişey yapma. hatta onunla alakalı sağda solda da konuşma. kendime bakıyorum, sahiden umursamadığım zaman neler yapıyorum diye... numarasını silmeyi unutabilirim mesela. hatta bazen fotoğrafını silmeyi unutmuşluğum da olmuştur. ne bileyim, hikayelerini falan izlemem, postları önüme bile düşmez belki görmem. görsem de umurumda değilse beğeni falan atmam. asla gönderme yapmam, onu mu düşünücem. farketmemek en büyük gösterge bence. hakikaten insan umursamadığı birini ya da bir konuyu, durumu farketmiyor.

Öncelikle Merhaba sorum biraz size sacma gelebilir ama benim icin önemli onu dikkate alırsanız sevinirim 🥰
4 yıllık bir iliskimi 2 ay önce bitirdim ilk ben bitirmistim sonrasinda bundan 1 ay önce sacma davranislarda bulundu instadan bu yuzden mesaj attığımda sert bir tepki verdi ben cvp vermeden onu sildim numarasini wp bilgilerim ona kapandı haliyle. Kendisi de laflarim agir geldi yada baska bir sebep bilmiyorum instagramini komple sildi. Suan yurtdışında birbirimizin iletisime gecebilecegi yada görebileceği hic bir yer yok. Sert tepki verdi ama wp dan silmedi o beni profil foto falan guncelleme yapti hani hayatina devam ediyor. Benim normalde wp profilim herkese açık olurdu biraz konforumu da etkiledim fevri davrandim. Size sormak istediğim 1 ay oldu profilimi sizce herkese acmali miyim. Yani boyle hayata küsmüş imaji vermek istemiyorum. o zamandan itibaren zaten hani bıraktım kafamda netlesti bir hareket yapmadım gönderme sayilacak. Profil fotogrami acmami baska yone ceker mi. Ben bunu iliski koçuna sordum. Wp profilinizi açın ama instagram hesabiniz gizli olsun hayatınıza devam ettiginizi gosterin abartmadan dedi. Ama hayatın ici her zmaan farklıdır ya sizden fikir almak istedim. Profil fotogrami acmali miyim. Siz ce bu dolaylı mesaj yada gonderme sayılır mi (istemiyorum oyle olmasini) off cok arada kaldim umarım derdimi anlatabilmisimdir 😔
Geri dönüş olmaksızın ayrıldıysanız, Onun numarasını engelleyin, kendi wp ayarlarınızı istediğiniz gibi yaparsınız

ahahaha cuk oturmuş.
benim ex'im şey yapmıştı; aramız bozuldu ve bir yanlış anlama oldu. yanlış anlaşılan bendim dolayısı ile sevdiğim için de düzeltmek istedim. birkaç adım attım düzelmesi için, asla tepki vermedi. hatta en son duygularımdan bahsettiğim uzun bir ses kaydı yollamıştım (telefonları açmıyordu vs) ona da cevap vermemişti. neyse ben de kendi haline bıraktım kendi akıl sağlığım için. benim cevapsız kalan ses kaydımdan 1 hafta sonra whatsapp hakkımda kısmına vazgeçmiş olmakla alakalı bişeyler yazmıştı. ama böyle bi laf sokma yok bak o derece. hatta vazgeçmiş olmak ve umursamamakla alakalı bi söz, tam hatırlamıyorum, zaman geçti. bu güncellemeyi gördüğüm an aynen şöyle düşündüm: heh, evet sahiden hiç umursamıyorsun. evet evet vazgeçmişsin :KK70: laf sokmayı seven biri olduğu için o lafı bana yazdığına adım gibi eminim. asla tek satır bişey yazmadım mesela ona. sosyal medyadan ekliydik, bir süre iletişimsiz kaldık ama hikayelere falan daima bakıyorduk hatta post beğeniyorduk karşılıklı. herkes normal paylaşımlarına devam ediyordu. neyse ben bir süre sonra ondan hiç iletişim çabası gelmeyince instagramdan sildim. tabii ona bişey demeden, ne bir ima ne bir gönderme, kesinlikle yapmadım. sessizce sildim. hatta telefon numarasını ve galerimde ona dair her şeyi, yazışma geçmişi falan ne varsa sildim, yoluma bakmaya karar verdim. sana yemin ederim, instagramdan sildiktan 2-3 saat sonra sildiğimi farkedip bana sitem dolu bir mesaj attı. vay efenim onu silmemle iyi yapmışım, benim hakkımdaki düşüncelerinde yanılmamışmış, düşüncelerini haklı çıkarmışım bilmem ne bilmem ne. yine o mesajı alınca da ay hakikaten hiç umurunda değilmişim bravo dedim içimden.

bir insana onu umursamadığımızı göstermek istiyorsak o kişiyle alakalı hiçbir aksiyon almamalıyız bence. sildiğini mi gördün, gördüğünü belli etme. asla gönderme yapma. o kişi görsün diye bişey yapma. hatta onunla alakalı sağda solda da konuşma. kendime bakıyorum, sahiden umursamadığım zaman neler yapıyorum diye... numarasını silmeyi unutabilirim mesela. hatta bazen fotoğrafını silmeyi unutmuşluğum da olmuştur. ne bileyim, hikayelerini falan izlemem, postları önüme bile düşmez belki görmem. görsem de umurumda değilse beğeni falan atmam. asla gönderme yapmam, onu mu düşünücem. farketmemek en büyük gösterge bence. hakikaten insan umursamadığı birini ya da bir konuyu, durumu farketmiyor.
Cevabiniz icin çok teşekkür ederim. Bende hayatimda ona dair hic bir aksiyon almadım açıkçası. İnstasini silmis ben nasilsam ayni devam ettim paylaşım sıklığı olsun vs.. İlk ayrilik sonrasından yaklaşık 20 gun sonra (bu süreçte de gonderme yapmadim) bir sabah sessizce onun ablasini annesini vs. Cikarmistim instadan karşılıklı takibi bıraktım daha dogrusu engelle ac yapmadim ne yapmaya çalışıyor bu yaa olmasin diye. Wptan da birbirimize karşı 4 yılda hic saygiyi asmadik argo küfür olsun sosyal medyayi da hic gonderme aracı olarak kullanmadik birbirimize o da aynı sekilde. Biraz uzak mesafe iliski sorunları artti hani gergindik sadece. Sonra ayrilik sonrasi tek yaptığım harekt numarasini silip ayarlari kisilerim yapmamdi iste. Yorumlarda madem gormesini istemiyorsunuz engelleyin diyenler olmus sormus oldugum o degildi aslında. Beni gördüğü hic bir her yok wp dışında profilimi acmalimiyim diye sormustum. Zaten umrunda degilse bu onun icin hic bir sey demek. Ama umrundaysa ona yapmış oldugum bir adım gibi olarak algilayabilir mi 1 aylik surede profil kapali olup acmak onu sordum 😊 bir de bu soruyu soruyorsam zaten onemsiyorum yazmis oldugum yerde de sevmiyorum artik bitti kesin demedim. Sadece stratejik davranmak istiyorum 🙏🏻

iliski kocu cidden boyle akillar mi veriyor? yani o bu demek miymis? ben ciftlerin sorunlarini cozmeye falan yariyor zannettim. kac para verdiniz?
İlişki koçları gelin ilişkinizi duzeltcem vaadi vermiyor. Cepte olmadan kendinizi merkeze koyarak nasil bir iliski yasanmali onun taktiklerini veriyor. Kadin erkek psikolojisi ve fıtratı uzerine konusuyor. Adim atilacak bir sey varsa şunu yapabilirsiniz yada karsida sorun varsa hayir adim atmayin su sekilde bir yol alin diyorlar. Eger ki iletisim saglandiysa boyle olaylar oldu ne dusunuyorsunuz diye seans alıyorsunuz. Ben soru sordum sadece danışma gibi ucret vermedim. Seans akirsaniz da 50-150 kisiye gore degisiyor

Eeee eline ne geçecek, karşı taraf da az cabalasa yine mi döneceksin?

Sen kendini cepte görmesine izin vermesen 4 sene sana değer vermeyen adamla ilişkiyi sürdürmezdin,tabii ki cepte görecek. Ben de tüm kaprislerimi,şuyumu buyumu çekip tüm ayriliklardan sonra ben adım atmadan bana koşan biriyle beraber olsam,ben de cepte görürdüm. Bu muameleyi görmenin tek sebebi sensin. Tek çözümü de 'ben daha iyi şeylere layigim' diyip adamı hayatından çıkarmak. Hava düzelsin çık gez,arkadaşlarının kalabalık davetlerine git, gezilere katil, yeni birileriyle tanış,sıfırdan sağlam ilişkiler kur. Snaa ne eski sevgilinden? Ne b.k yerse yesin
4 senedir bana deger vermiyordu diye mi yazmisim ben yazimda goremedim ama nerede yazmisim ☺️

Cevabiniz icin çok teşekkür ederim. Bende hayatimda ona dair hic bir aksiyon almadım açıkçası. İnstasini silmis ben nasilsam ayni devam ettim paylaşım sıklığı olsun vs.. İlk ayrilik sonrasından yaklaşık 20 gun sonra (bu süreçte de gonderme yapmadim) bir sabah sessizce onun ablasini annesini vs. Cikarmistim instadan karşılıklı takibi bıraktım daha dogrusu engelle ac yapmadim ne yapmaya çalışıyor bu yaa olmasin diye. Wptan da birbirimize karşı 4 yılda hic saygiyi asmadik argo küfür olsun sosyal medyayi da hic gonderme aracı olarak kullanmadik birbirimize o da aynı sekilde. Biraz uzak mesafe iliski sorunları artti hani gergindik sadece. Sonra ayrilik sonrasi tek yaptığım harekt numarasini silip ayarlari kisilerim yapmamdi iste. Yorumlarda madem gormesini istemiyorsunuz engelleyin diyenler olmus sormus oldugum o degildi aslında. Beni gördüğü hic bir her yok wp dışında profilimi acmalimiyim diye sormustum. Zaten umrunda degilse bu onun icin hic bir sey demek. Ama umrundaysa ona yapmış oldugum bir adım gibi olarak algilayabilir mi 1 aylik surede profil kapali olup acmak onu sordum 😊 bir de bu soruyu soruyorsam zaten onemsiyorum yazmis oldugum yerde de sevmiyorum artik bitti kesin demedim. Sadece stratejik davranmak istiyorum 🙏🏻
wp profili anlam yüklenecek bişey değil bence. bu nedenle içinden nasıl geliyorsa öyle yap. açmak istiyorsan aç, istemiyorsan açma. hakkımda kısmında ne yazıyor senin? çünkü benim verdiğim örnekteki şahıs gibi mesela hakkımda kısmını söz möz yazarak dolduranlar da var. eğer öyle kullanıyorsan, oraya bişeyler yazan bir insansan orada yazan şeyi üstüne alınır ya da alınmaz.

wp profili anlam yüklenecek bişey değil bence. bu nedenle içinden nasıl geliyorsa öyle yap. açmak istiyorsan aç, istemiyorsan açma. hakkımda kısmında ne yazıyor senin? çünkü benim verdiğim örnekteki şahıs gibi mesela hakkımda kısmını söz möz yazarak dolduranlar da var. eğer öyle kullanıyorsan, oraya bişeyler yazan bir insansan orada yazan şeyi üstüne alınır ya da alınmaz.
Wp hakkımda kısmını 5 yıldır hic degistirmedim. "Amma velakin herşey nasip" yaziyor yıllardır. Ben gondermeden cok bir sorun olunca direk yazıp bana dert olcagina ona dert olsun diyenlerdeni. Bir soz yazayim ondan imalar cikarsin diyecek kadae sabirli hic olamadim 😂 o yuzden bu iliskide hep duygularimla hareket ettim.

Sanırım dediginiz gibi bunu onu dusunmeden yapacagim zamana kadar beklemeliyim belkide. Biraz zmaan gecince kendim icin profili açıp kimin ne düşündü umrumda olmadigi zmaan en dogru vakit sanırım 🙏🏻

X