Wp profil ve eski sevgili sorunsalı

Haklısınız belki de ne bileyim. Hayırlısı olsun bu saatten sonra. Cunku bu iliski icin keske diyebilecegim hic bir sey yok icimde. Onun rahatlığı da var. Zaten kendisi de kafa olarak iliski cemberinden cikmissa yapabilecegim hic bir sey yok ne dusunurse de dusunsun fotografima

boyle foto koyunca direk bildirim falan gitmiyor neticede listenize.
Acin gitsin.
Bende öyle yaptım açtım fotografimi acinca beni sildi ve fotografini da bana gizledi hiç birşey yapmadim bu hareketine tepkisizim. Fotografimi da ayarlarimi da değiştirmedim koydugum gibi kaldi üzerine alınır etki tepki düşünür diye

hic anlamiyorum ben bu isleri.

siz de ayni sekilde onu takip ediyorsunuz ve davranislarindan bir seyler cikarmaya calisiyorsunuz iste.

Halbuki bakin yolunuza, bakmayin o sizi engelemis mi engellememis mi, fotosu var mi yok mu...
oyle mi dusunur, boyle mi dusunur

Kendisi baskasi icin asla kılını kipirdatmaz ve yillardir ayni ayarda dururken boyle yapması biraz garip geldi ama saldım suan. Seviyorum yalan yok unutamadim ama Hic dusunmuyorum hareketlerin anlamlarini akillandim biraz

Ben ne olursa olsun bir tarafın bu tip sanal davranışlardan uzak durup diğer tarafında herhangi bir sanal davranıştan mesaj çıkarmasını aşırı saçma buluyorum. Özel hayatımla ilgili ne yaşarsam yaşayayım karşı tarafa bir mesaj göndermek için sanal dünyada bir şeyi değiştirip bişi düşündürmeye çalışmam. Yinede ilişkideki partnerinizi tanıyan sizsiniz tabikide hayattan kopmuş imajı vermenin bir manası yok

Çok önemli bir ayrılık sebebiniz yoksa ufak bir adım atın bence. Demek ki o da sizin fotoğrafınızı takip ediyor. Wp fotosu takip edecek seviyedeyseniz aşk vardır hala. Neden inat uğruna birbirinizi soğutuyorsunuz ki?

Bu konudan sonra fotoğrafimi actim ama bu sefer de kendisi fotoğrafını kapattı gizledi yani. Kendisi iliskiden sıkıldığını soyledi bende tepki vermeyince cvp dahi vermedim (yaptığım tek sey fotograf koymak bu arada) duzenli araliklarla wp dan silme fotograf gizleme son gorulmesini kapatma hareketleri yapiyor. Normal de kendisi bunlar icin kılını kipirdatmayacak birisi. Aşk derseniz ben hala seviyorum bende takip ediyorum ama fazlasiyla ceptelik durumuna karsi bir sey yapamam kendisi de kafasinca bir seyler yapiyor

Durduk yere ilişkiden sıkıldım mı dedi?

Durduk yere ilişkiden sıkıldım mı dedi?
Yok hayir ondan öncesinde tartışma yasamistik ama ben hakli oldugum icin ondan ozur bekledim mesaj falan atmadim 1 ay boyunca o da bu sürede sacma davranislarda bulunup ben sert cikinca instasini sildi iliski istemiyorum dedi. Bende cvp dahi vermedim. Simdi de hiç tarzi olmayan davranislar yapiyor iste

Ha o zaman kavga sebebiniz çok önemli bir şey değilse bir şans verebilirsiniz bence ya aranız daha fazla soğumadan

Ha o zaman kavga sebebiniz çok önemli bir şey değilse bir şans verebilirsiniz bence ya aranız daha fazla soğumadan
Gelse adam gibi konussak belki bir seyleri cozersek sans veririm ama gelmeye de niyeti yok gibi. Bu saatten sonra hayırlısı diyebiliyorum sadece. Bu iliski icin cok sey yaptim daha fazla bir sey yapamam Yorum icin cok teşekkür ederim

İlişki koçunuz mu var? Psikolog gibi bir şey ama sadece ilişkiler üzerine mi öneri veriyor.
Evet her iki tarafin tutumuna, olayin arka perdesinde neler olabilecegi, davranis hareketlerine karşı degerlendime yapip konusma yapıyor. Sağlıklı bir ilişki nasıl yürütülür tavsiyelerini sorun üzerinden yapiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…