Wow kremlin palace otel..

sanemeren22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2013
85
2
Arkadaşlar eylül ayı gibi tatile gitmeyi planlıyoruz 1,5 yaşında bebeğim var kremlin palace oteli çok beğendim gidenler varsa nasıl bir otel olduğu hakkında yorum yapabilirlirmi bebeğim olunca çok tereddütlüyüm güzel bir yer olsun istiyorum lütfen yardım...

2 yıl önce topkapı palece a gittik. . kremlinle odalar hariç herşeyi ortak kullanılıyor. . İki oteldende yararlanabiliyorduk. . bizde eylülün ilk haftası 10 aylık oğlumla gitmiştik gayet memnun kaldık :KK16:

6 yıl önce balayı için gitmiştik.Mimarisini beğendiğim için tercih etmiştim.Odalar çok eskiiydi. fakat 6 yılda heralde yenilenmiştir.Ana restorandaki yemeklerde pek iyi değildi ama ala-carte lar ve snack ikramlar gayet iyiydi.Fakat fiyat-performans olarak değerlendirdiğimde o fiyata çok daha iyi oteller var.

Otel puan diye bir site var buradan istediğiniz otel ile ilgili misfir puanlandırmaları ve bağımsız denetleme kurullarının puanlandırmalarına bakarak tercih yapabilirsiniz.
Bizimde 1,5 yaşında bir kızımız var ve bunuda göz önünde bulundurarak o siteden faydalanıp erken rezervasyonla tatilimizi planladık.
Sizede şimdiden iyi tatiller.

X