Wir lernen deutsch / Almanca

Baktım canım şimdilik uygun iş alanı bulamadım ayrıca birde taşınma işi çıktı.Şu sıralar bir karmaşa devam ediyor ama dediğin gün bakmıştım çok sağol :KK3:.Şimdi birşey çıkmazsa ileride bir tarihte illa ki olur.
Sen nasılsın neler yapıyorsun?Ben yorgunluktan elim kalkmıyor şu sıralar.Evi taşımaktan günler nasıl geçiyor anlamyorum
:mad:

Kolay gelsin . Nereye tasiniyorsunuz?

Ben de sebepsiz yorgunluk var. Ölüyorum yorgunluktan

Sağol canım teşekkürler valla sırtım öyle ağrıyor ki tutuldum sil :temizlik: süpür taşı kaldır indir bindir.Yazarken yoruldum ya:KK70::KK70:
Aynı semtte ev değişikliği yaptık.Tbi bu arada benim almanca hak getire.Son bir haftadır ne kitap açtım ne ezber

dikkat dikkat !!!
Kizlar selamlar. Bir görüsme tanisma ayarlamak istiyoruz dişarda. Stuttgart 'da bulusup bir cay kahve iceriz. Almanya 'ya yeni gelen arkadaslara da güzel bir hos geldin gezisi olur :KK68:. Vakit bulunca bütün sayfalari gezip herkesi etiketlemeyi düsünüyorum. :KK5:@lingen sen de gel bak. :KK6::KK73:

dikkat dikkat !!!
Kizlar selamlar. Bir görüsme tanisma ayarlamak istiyoruz dişarda. Stuttgart 'da bulusup bir cay kahve iceriz. Almanya 'ya yeni gelen arkadaslara da güzel bir hos geldin gezisi olur :KK68:. Vakit bulunca bütün sayfalari gezip herkesi etiketlemeyi düsünüyorum. :KK5:@lingen sen de gel bak. :KK6::KK73:
Tatlim bana uzaksiniz ya gelemem.. zaten ameliyatliyim krank yaziliyim daha en az 6 hafta.. istesem de biyere kıpırdayamam:KK70:

dikkat dikkat !!!
Canım sen Stuttgart'tamısın yaa?

İyiyim @TopraKahveBob sen nasılsın..
Stuttgart'da hoşlandığım bi bey vardı bi zamanlar, gelsem mi ben de acabağ :p hem sizi görürüm hem onla görüşürüm heheh stutgarta gelin geliyomuşum :p
Ama yarın iş görüşmem var belki işe alınırım, sanki gelicem zaten de :KK70:
Demek krank yazılısın @lingen gute besserung diliyorum sana o zaman :KK70:

Kızlar benim yaz öyle bi telaşlı geçti ki hala kendime gelemedim:KK43: Almanca çalışmak da yalan oldu tabi:KK43:
Stuttgart'ta kimler var ki bu aradao_O
lingen lingen geçmişler olsun:dua: ciddi bişey değildir umarım
TopraKahveBob TopraKahveBob sen nasıl yaptın bu Almanca işini yavrucuğunla hakkaten :nazar: her aklıma geldiğinde takdir ediyorum:KK52:

Kızlar benim yaz öyle bi telaşlı geçti ki hala kendime gelemedim:KK43: Almanca çalışmak da yalan oldu tabi:KK43:
TopraKahveBob TopraKahveBob sen nasıl yaptın bu Almanca işini yavrucuğunla hakkaten :nazar: her aklıma geldiğinde takdir ediyorum:KK52:

Benim almancam cok iyi degil ki. Ama yine de tesekkür ederim.:KK5:
kizlar yazmişlardi. Ama açikçasi cok hatirlamiyorum nicklerini vakit bulunca tekrar bakacam

Geçmiş olsun fistik ne ameliyati oldun?

Stuttgart'da hoşlandığım bi bey vardı bi zamanlar, gelsem mi ben de acabağ :p hem sizi görürüm hem onla görüşürüm heheh stutgarta gelin geliyomuşum :p

Tesekkurler kizlar... aşil tendonunu yirtmistim onu diktiler

Nasil gecti görüsmen ? Gel gel. Calis ögren nereye kadar gezeriz :KK70:

X