Wir lernen deutsch / Almanca

Du sollst sich mit solche Sitiationen gewöhnen Elisya. Typisch Deutsch ist es. Man achtet darauf immer dass man kein Fehler macht beim schreiben. Aber leider bringt es nichts :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Du sollst dich an solche Situationen gewöhnen Elisya, das ist typisch Deutsch... Man achtet immer darauf um beim schreiben kein Fehler zu machen, aber es bringt leider nichts
Bence böyle olmalı emin de değilim ama:KK70:
Ay rezillik yeminle:KK70::KK70:

bu arada artık Almanca işine sarılmam gerekli. ilkbahardaki YDSye girmek istiyorum. sizden tavsiye bekliyorum neler yapmalıyım?

ahaha alemsin ne diyeyim :skandal:ama bak ben de CVme Almanca okuma düzeyinde yazdım :) burda okuyorum ya sizi hani :KK49:
:KK70:

bu arada artık Almanca işine sarılmam gerekli. ilkbahardaki YDSye girmek istiyorum. sizden tavsiye bekliyorum neler yapmalıyım?

Bence cikmis sorulara calis. Deneme sinavlarina bak bir de yds almanca hairlik kitabi. Ben de bu is olmazsa toefle 'la calismaya baslayabilirim. Hazirlik kitabindan baslicam.

:KK70:

Bence cikmis sorulara calis. Deneme sinavlarina bak bir de yds almanca hairlik kitabi. Ben de bu is olmazsa toefle 'la calismaya baslayabilirim. Hazirlik kitabindan baslicam.
İnşallah olur tabi ama olmazsa artık karşılıklı sen ingilizce ben almanca çalışırız. Sen almanca sorarsın ben ingilizce cevaplarım falan :halay:

X