welcome too candyshop;)

Iyi gecti de misafirler eve hayirli olsuna geldiler saniyoduk amway tanitimina bilfigin stand li neli geldiler. Gece 1 de gittiler , oldum yorgunluktan , gecede agrim yanmam coktu uyuyamadim . Cok isim var panpa.
Sen naptingun sayiyon .
çok değişik şeyler oluyor bakalım görcez panpa

ya valla sıkıntıdan patlayacağımm şimdi

offlum resmi olmamakla birlikte hamileyim sanırım daha adete 6 gün kala verdik testi 18 çıktı değer.
Paaaaarrkkkk ne diyosun ay cok sevindim. Canim kendine dikkat et , Allah'im tamamina erdirsin insallah. Bizi bilgilendir canim merak ederim ben .
Yarinda benim annem ameliyat olacak bi sure yokum , islerimi toparlayip yarina hazirlanmam lazim hastanede ben kalicam .
Gercekten bana moral oldu canim cok opuyorum seni bir kac gun sonra gorusuruz insallah

kız annen neden ameliyat oluyor geçmiş olsun daha düne kadar tonlarca mantı yapıyordu kadın...asıl siz dikkat edin benim gebeliğim devam ederse anlatırım habersiz koymam canım merak etme..nasip ederde devam ederse inşallah..

Hayirlisiyla devam eder insallah guzelim.
Annem zehili guatr dan ameliyat olacak , bizede biraz ani oldu. Cok gerginim su an bisurude isimvar , cocuklaa esim bakacak bende annemin yaninda kalcam hastanede .

Hayirlisiyla devam eder insallah guzelim.
Annem zehili guatr dan ameliyat olacak , bizede biraz ani oldu. Cok gerginim su an bisurude isimvar , cocuklaa esim bakacak bende annemin yaninda kalcam hastanede .
geçmiş olsun canım tez vakitte çıkın hastaneden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…