welcome too candyshop;)

altta kaynana üstte elti neresinde olduğunu bilmiyom ama kesme sesini duyduğuna göre dibinde bir yerde de durmadan iş yaptıran anası var bebeleri var gıcık bi herifi var varda var..ah panpam ah
Ya oyle yazmissin ki ben bana uzuldum, burdan cikarir fallen ne durumda oldugumu
Kafa mustafa topaloglu ile uzayda geziniyo benim
Opuyorum kizlar

altta kaynana üstte elti neresinde olduğunu bilmiyom ama kesme sesini duyduğuna göre dibinde bir yerde de durmadan iş yaptıran anası var bebeleri var gıcık bi herifi var varda var..ah panpam ah
parkyyy bizler hayatı anamız babamız bebemiz beliğimiz
kocamız zartımız zurtumuz için yaşamaya devam ettikçe
bu böyle gider.
çok fazla ödün verdimi böyle oluo işde.

o vakit hazırlanın deplasmanda rusyaya maç izlemeye gidiyoz ,bizimde canımız var
hahahahahahah

parkimmmm dişim çok kötü durumda ameliyatla alınması lazım
myomlar ne durumda hiç bilmiyorum alınması gerekebilir.
estradan dolayı narkoz alabilirmiyim bilmiyıorum
bu ara endişeliyim cok

hahahahahahah

parkimmmm dişim çok kötü durumda ameliyatla alınması lazım
myomlar ne durumda hiç bilmiyorum alınması gerekebilir.
estradan dolayı narkoz alabilirmiyim bilmiyıorum
bu ara endişeliyim cok
senin ekstrana maaş bağlayacam daşım...sanki şeker-kalp hastası gibi muamele ediyon kendine..ekstrası olana narkoz verilmiyomuymuş,hey allahım ya
dişin ameliyatla alınması zor bi iş değil korkma bizim arkadaş öğlen arasında gitti geldi sadece iki gün tam konuşmadı zorlamadı kendini o kadar..
miyomlar allaha emanet bi soğan kürü yap hazı..o da ne deme kk da her şey var

canım benım korkmuyorum dişten
acaba diom narkoz ekztraya bişey yaoparda geberirimiyim :) anlaaa
heheheheheh

Ortanca oglum ve kizim okuldan oglen yemegine geldiler su an klasik sofra kavgasi yapilmakta , 3 de birbirine girdi
Rabbim eksikliklerini gostermesin tum isteyenlere nasip etsin once park ve harbime insallah
Benden beter olun
Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…