welcome too candyshop;)

allah dağına göre kışını veriyor ben yemek yapmaya bayılırım ama yemesini sevmem değişik şeyler yapmasını çok severim benimki de düz bir pilavı sevmez mesela onu bir nane olsun domates olsun birşeyle süslüyeceksin değişik şeyler yapacaksın bayılıyor uçuyor mutluluktan tam istediğim gibi o yüzden allah herkesin gönlüne göre veriyor bence :cool::cool::KK51:

allah dağına göre kışını veriyor ben yemek yapmaya bayılırım ama yemesini sevmem değişik şeyler yapmasını çok severim benimki de düz bir pilavı sevmez mesela onu bir nane olsun domates olsun birşeyle süslüyeceksin değişik şeyler yapacaksın bayılıyor uçuyor mutluluktan tam istediğim gibi o yüzden allah herkesin gönlüne göre veriyor bence :cool::cool::KK51:
sanırım öyle.
eşimde bende becerikliyiz. kurban olum laa ben onaaaaa
küsükde bugün :KK70::KK70::KK70::KK70:
dün tartıştık. mutfagı toparladı. bi iki bulaşıgı elde yıkadı bi kısmını makineye attı:KK69:
beklemedeyim daha karki düşünüyorum hala hindi gibi :KK51:
aklında ne var.
hani illaki bi kaç secenek var :KK69:

sanırım öyle.
eşimde bende becerikliyiz. kurban olum laa ben onaaaaa
küsükde bugün :KK70::KK70::KK70::KK70:
dün tartıştık. mutfagı toparladı. bi iki bulaşıgı elde yıkadı bi kısmını makineye attı:KK69:

aklında ne var.
hani illaki bi kaç secenek var :KK69:
aklımda hiç birşey yok vala şöyle aşırı orjinal bir fikrin gelmesini bekliyorum aklıma :KK69:
küsüp durma kız şu adama yazık valla:KK70::KK70:

kimseler uğramaz oldu herkes neyse de pinkstrap pinkstrap nerde ?:KK14:
Dün yemek yapmaya gittim, hanım abla bi film önermişti onu açtım, filmi bırakamadım çok güzeldi:rolleyes::rolleyes:
Hatta filmi izliycem diye, yemeği yaktım makarnaya kaldık:KK30::KK70::KK70:

oda başka alemlerde :KK76::KK49:
Hangi alemmiş o:KK39:
Çanak köfte, kürdan kebabı, patlıcan sarması yada domates çanağında köfte yap, bununla da yarışmaya katılmıştım tarifi burda var:KK19:
kark.jpg

İyi yapmışsın, ben iyice terk ettim kitabı:KK51:
Önceden bildiğin bağımlıydım, kitap okumadan uyuyamazdım falan, evlilik değiştiriyor insanı:KK12:
Hangi kitabı okuyorsun?
ya eşinle zaman gecirmek istiyosun.
bence sebeb en cokda bu.
1haftada 600-700 lük kitap okuyup bitirdigimi bilirim.

emine şenlikoğlu-merhamet.

X