welcome too candyshop;)

evet orda da var da bahariyedeki tefalde ekstra indirimler oluyor http://www.tefalshop.com.tr/Tefal/Nutricook-8-Lt-Düdüklü-Tencere/p/1500435538 bunu 300e almıştım mesela 2-3 sene önce

ben düdüklü konusunda fislerin üstüne tanımam muhteşem bir şey.
bu arada nevresimlerin hayırlı olsun çok güzelmiş. ben english homedan almıştım baya madam cocoyu sadece melek figürü falan kullandığı için sevmiyordum.. Şuan evde bi 10 tane açılmamış nevresimim vardır evlendiken sonra hediyede çok geldi:)

ben düdüklü konusunda fislerin üstüne tanımam muhteşem bir şey.
bu arada nevresimlerin hayırlı olsun çok güzelmiş. ben english homedan almıştım baya madam cocoyu sadece melek figürü falan kullandığı için sevmiyordum.. Şuan evde bi 10 tane açılmamış nevresimim vardır evlendiken sonra hediyede çok geldi:)
olsun ya kullanılıyor olmadı hediye götürürsün :KK48: bu iki modelinde suret yok işte ama suretli olanlar o kadar güzeldi kio_Obende english homeu çok seviyorum ya herşeyimi ordan alcam inşallah :KK70::KK48:

olsun ya kullanılıyor olmadı hediye götürürsün :KK48: bu iki modelinde suret yok işte ama suretli olanlar o kadar güzeldi kio_Obende english homeu çok seviyorum ya herşeyimi ordan alcam inşallah :KK70::KK48:
bende almıştıma slında 1 tane madam cocodan ama kesinlikle english home kalitesi yok..

capcanlı renk ne kız daha napsınlar pembe mavi heryer :KK48:
indir.jpg
varmı? böyle bi renk. yok :KK11:

X