welcome too candyshop;)

günaydın gençler dün acele çıkmak zorunda kaldım kusura bakmayın öğleden sonra birden tatil oldu da :KK14::cool:

darısıda bizeeeeeeeee:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
kız öyle deme noldu bürodaki herkes hastaydı yemekteydik herkes şöyle kötüyüm böyleyim dedi bizim hayatta izin vermeyen patron da hadi gidin dinlenin dedi ben hasta değildim bende mi gidiyim dedim hadi hadi dedi :cool:iyi oldu bende hemen çeyizcilere koştum :KK48::KK48::KK48:

kız öyle deme noldu bürodaki herkes hastaydı yemekteydik herkes şöyle kötüyüm böyleyim dedi bizim hayatta izin vermeyen patron da hadi gidin dinlenin dedi ben hasta değildim bende mi gidiyim dedim hadi hadi dedi :cool:iyi oldu bende hemen çeyizcilere koştum :KK48::KK48::KK48:
şener şen gibi dopukların dötüne dege degemi koştun kız dogru söyle :KK70::KK70:
aldınmı peki bişiler?

şener şen gibi dopukların dötüne dege degemi koştun kız dogru söyle :KK70::KK70:
aldınmı peki bişiler?
değmedi bile o derece koştum :KK53: aldım kuzum anneme(kv bohçası için) bir de kendime nevresim takımı aldım mutfak havlusu aldım birde yemek takımlarına falan baktım fiyat araştırması yaptım iyi oldu herşeye heryere baktım

minnak sizin orada tefalin outleti varmı bir tencere aldım seramiklerden orta boydu ve 60 tl ye aldım 2 sini bir alana bir bedava vardı:)

minnak sizin orada tefalin outleti varmı bir tencere aldım seramiklerden orta boydu ve 60 tl ye aldım 2 sini bir alana bir bedava vardı:)
outleti yok kuzum ama kadıköydeki tefal outleti çok beğeniyorum bende düdüklüleri almıştım ordan baya ucuza gelmişti tencerelerimi de ordan alcam inşallah

X