welcome too candyshop;)

kız onun ayarını en baştan vercen sonradan olmuyor baktım benimki başta öyle gibiydi süprizlerin ağa babalarını yaptım hep sonra da hiç altında kalmadı sağolsun :KK70:
bizimki kaldı. sana saydıgımın cogunu yaptım.
o kurabiyeyle beraber bi hediye gönderdim. bide mektup yazdım kurabiyelerin içine gizledim.
gözleri dolmuş sesi titrek beni aradı. konuştuk falan.
2-3gün sonra cicek göndermişti bana.
düşünüp böyle süprizler yapmadı bana hiç.
1ay öncede mutfaga cicek bırakmış. markete ugramıştık. eve geldim mutfakda cicek. güzel bi süprizdi.
ama işte insan başka şeylerde beklio. alıştırmaya calıştımda olmadı sanırım. yada olucak hele bekliyim :KK70::KK70:

arkadaşının evi falan varsa orayı süsle püsle olmazmı?
üstünede bi evlilik teklifi et nan :KK70::KK70::KK70::KK70:

boyum posum devrilsin lan benimmmm
beleşe gittim ben :KK42:
hiç böyle bişi yapmadı.
cicek gönderdi vs. :KK4:
işte arkadaşlar mezun olduğu için evleri de yok artık malesef hem burda olmaz o afyon küçük yer millet yanlış anlar :KK14:etsem ederdim valla :KK70::p valla onu nasıl yapcak bilmiyorum uçakla falan yapar heralde:KK70::KK70:
birde bizimkinin maddi durum pek yerinde değil bunlar birşey değil evlenince mesleğimi elime alınca gör sen beni diyo ya bakalım inşallah tırt çıkmaz:KK70::p

bizimki kaldı. sana saydıgımın cogunu yaptım.
o kurabiyeyle beraber bi hediye gönderdim. bide mektup yazdım kurabiyelerin içine gizledim.
gözleri dolmuş sesi titrek beni aradı. konuştuk falan.
2-3gün sonra cicek göndermişti bana.
düşünüp böyle süprizler yapmadı bana hiç.
1ay öncede mutfaga cicek bırakmış. markete ugramıştık. eve geldim mutfakda cicek. güzel bi süprizdi.
ama işte insan başka şeylerde beklio. alıştırmaya calıştımda olmadı sanırım. yada olucak hele bekliyim :KK70::KK70:
olur olur sen bol bol süpriz yap bir süre sonra utanır mecbur yapar:KK59:

işte arkadaşlar mezun olduğu için evleri de yok artık malesef hem burda olmaz o afyon küçük yer millet yanlış anlar :KK14:etsem ederdim valla :KK70::p valla onu nasıl yapcak bilmiyorum uçakla falan yapar heralde:KK70::KK70:
birde bizimkinin maddi durum pek yerinde değil bunlar birşey değil evlenince mesleğimi elime alınca gör sen beni diyo ya bakalım inşallah tırt çıkmaz:KK70::p
ay inşallah.
dahasınıda yapar gibi gözüküyor.

aha minak buldum gömlek yaptırsana çok romantik olur..
kollarına baş harflerinizi yazdır ben yapmıştım öyle bir şey chacarel yapıyor bak

aha minak buldum gömlek yaptırsana çok romantik olur..
kollarına baş harflerinizi yazdır ben yapmıştım öyle bir şey chacarel yapıyor bak
nasıl kalitelimi ?
dogum günü için bende kafamda atıp tutuyodum. oraya bişi yaptırabilirim
bak bir de kıymet bilmiyorsun alıyo ya adam :KK20::KK59:
alıyoda. ruhummu okşucak süprizler arıyorum

natilus avm de an terzi var oda süper yapıyor bir arkadaşım yaptırıp kargo yapmıştı klasik kesim gömlekleri ama

X