welcome too candyshop;)

kalpli kurabiye iyi fikir kol düğmesi için erken panpa albüm fikri de iyi ama daha orjinal birşey olsa daha iyi puzzzle sevmiyorum ben :KK56:
isimlerinizin yazılı oldugu kalem setide olabilir.
okuyor ya hani. kullanır gibi geliyo bana.
kurabiye cok güzel oluyor. ben eşime yapıp göndermiştim. cok güzel olmuştuda :KK50:

isimlerinizin yazılı oldugu kalem setide olabilir.
okuyor ya hani. kullanır gibi geliyo bana.
kurabiye cok güzel oluyor. ben eşime yapıp göndermiştim. cok güzel olmuştuda :KK50:
kalem kağıt işlerini işe başlayınca yapayım şimdiden tüketmeyelim onları :KK53: nası birşey yaptın kurabiyeyi

kalem kağıt işlerini işe başlayınca yapayım şimdiden tüketmeyelim onları :KK53: nası birşey yaptın kurabiyeyi
kurabiye malzemesi
1paket tereyagı
1yumurta
1cay bardagı nişasta
1paket vanilya
1paket kabartma tozu
aldıgı kadar un

üzeri için şeker hamuru. ben kırmızı almıştım.

kurabiye malzemelerini diğer kurabiye yapılışları gibi katıp yoguruyosun.
(kalpli kurabiye kalıbı almıştım ben)
hamuru tezgahda istedigin kalınlıga göre acıp. kurabiye kalıplarıyla şekil veriyosun.
tepsiye dizip. fırına itip pişi verdiriyon.

şeker hamurunu acıyosun kurabiye gibi. ama bu ince olucak. öyle kalın olmucak.
kurabiyenin kalıbıyla bunuda şekil veriyosun.
kurabiyelerin pişip soguyunca. üstüne fırca yardımıyla cok az su sürüp. yada bal sürüp. şeker hamurunu üstüne yerleştirip birleştirilir.
hatta ben kurabiye harf setide aldım. o harflarle yazılar bile yazdım cok güzel olmuştu

kurabiye malzemesi
1paket tereyagı
1yumurta
1cay bardagı nişasta
1paket vanilya
1paket kabartma tozu
aldıgı kadar un

üzeri için şeker hamuru. ben kırmızı almıştım.

kurabiye malzemelerini diğer kurabiye yapılışları gibi katıp yoguruyosun.
(kalpli kurabiye kalıbı almıştım ben)
hamuru tezgahda istedigin kalınlıga göre acıp. kurabiye kalıplarıyla şekil veriyosun.
tepsiye dizip. fırına itip pişi verdiriyon.

şeker hamurunu acıyosun kurabiye gibi. ama bu ince olucak. öyle kalın olmucak.
kurabiyenin kalıbıyla bunuda şekil veriyosun.
kurabiyelerin pişip soguyunca. üstüne fırca yardımıyla cok az su sürüp. yada bal sürüp. şeker hamurunu üstüne yerleştirip birleştirilir.
hatta ben kurabiye harf setide aldım. o harflarle yazılar bile yazdım cok güzel olmuştu
tamam şeker kurabiyeyse tarifini biliyordum olabilir ya yapabilirim bakalım birşeyler yapıp yanına bunu yaparım belki de çeşit olur

yanına başka sevdigi kurabiye falan varsa onu yap gönder.
cevizli tarcınlı kurabiye vs. gibi

kücükde bi hediye alırsın. aycık al aycık :KK70::KK70::KK70:
göndermiycem yarıyıl için tatile gelcek burada olcak inşallah zaten :cool:ya ben çıtayı çok yüksek tuttum da küçük hediyeyle yırtamam sanırım o_O:KK70:eşşek kafam :confused:

göndermiycem yarıyıl için tatile gelcek burada olcak inşallah zaten :cool:ya ben çıtayı çok yüksek tuttum da küçük hediyeyle yırtamam sanırım o_O:KK70:eşşek kafam :confused:
oo buraya gelcekse cok güzel.
pavyon kapat o zaman :KK67:

güzel bi kahvaltıya götür onu.
kahvaltı bitince cantandan yada bişiden cıkart kurabiyeleri.
yıl dönümümüz kutlu olsun di şaab diye öp
ama nanakdan haaa nanakdan :KK20::KK20:
sinemaya götür grinin elli tonu geleydi iyiydi :KK53::KK70::KK70::KK70::KK70:
cıkışda ev tutmuş olurdunuz :confused:

minnak o böyle özel günlerde ne yapar.
Erkekler bazen bahanelere sıgınırlarda. benimki misal öyleydi.
ama hala bişeyini görmedim pisliğin :KK67::KK67::KK67::KK67:
masama kahvaltı bekledim her sabah. ama gelmiyo gelmio :KK53:

ya benimki romantik işte şaşırtıcı şeyler yapar hatta bir keresinde bana yemek yapmış bütün evi mumlarla süslemiş arkadaşlarımız vardı da onlardan rica etmiş öyle bir akşam yemeğimiz olmuştu mesela:KK14: bende ona hep sevdiği şeyleri yaptım maddi değeri olmayan ama çok ihtiyacı olan şeyler aldım notlar sürprizler falan birsürü şey yaptım bilmediği yerlere götürmüştüm yemeğe falan :cool:

kız onun ayarını en baştan vercen sonradan olmuyor baktım benimki başta öyle gibiydi süprizlerin ağa babalarını yaptım hep sonra da hiç altında kalmadı sağolsun :KK70:

ya benimki romantik işte şaşırtıcı şeyler yapar hatta bir keresinde bana yemek yapmış bütün evi mumlarla süslemiş arkadaşlarımız vardı da onlardan rica etmiş öyle bir akşam yemeğimiz olmuştu mesela:KK14: bende ona hep sevdiği şeyleri yaptım maddi değeri olmayan ama çok ihtiyacı olan şeyler aldım notlar sürprizler falan birsürü şey yaptım bilmediği yerlere götürmüştüm yemeğe falan :cool:
arkadaşının evi falan varsa orayı süsle püsle olmazmı?
üstünede bi evlilik teklifi et nan :KK70::KK70::KK70::KK70:

boyum posum devrilsin lan benimmmm
beleşe gittim ben :KK42:
hiç böyle bişi yapmadı.
cicek gönderdi vs. :KK4:

X