welcome too candyshop;)

bana bak alırım anahtarını uleynnnnnnnnnnnn
bu arada tartımda süper olur hem görüntüsü hem tadı
keşke tada bakmada olsaa hıh:63:
Şimdi sana sırrımı söylüyorum:KK8:
Hiç birşey yapmayı bilmiyorum, yarışmaya koyduğum tariflerin hepsi ilk deneme, artık acemi şansımı dersin, doğuştan yetenek mi dersin bilemem:KK30::cool:

Şimdi sana sırrımı söylüyorum:KK8:
Hiç birşey yapmayı bilmiyorum, yarışmaya koyduğum tariflerin hepsi ilk deneme, artık acemi şansımı dersin, doğuştan yetenek mi dersin bilemem:KK30::cool:
çok mütevazi gördüm seniii:KK12:
neyse bir katagoriler açıklansın bende katılacam

Misafire hiç bir hazırlık yapmıyormusunuzzzzzzzz:63::63::63:
ay afyona yolum düşerse gelmiyorum sana beni aç koyarsınnn:KK67::KK4:
kız yapıyorum yapmam mı daha pazar tam 9 çeşit şey yaptım da anacım resim çekcem de koycam da ohoo ben çabuk çabuk yapıp geçiyorum yarışma için ayrıca zaman ayırmak lazım :cool:gelmessen kafanı kırarım:KK67:

kız yapıyorum yapmam mı daha pazar tam 9 çeşit şey yaptım da anacım resim çekcem de koycam da ohoo ben çabuk çabuk yapıp geçiyorum yarışma için ayrıca zaman ayırmak lazım :cool:gelmessen kafanı kırarım:KK67:
Yarışmaya katılmak şart değil yaptıklarını çek yarışma topğine ekle görsünler:KK70:Belki korkar senin yanında hava yapmazlar:KK70:Katılmanı istemezler:eek:

ben çok hamaratımdır mantılar kekler pastalar börekler herşeyi yaparım :cool:yöresel yemekler kategorisi de olsun başka bir zaman bakalım hangi yöreler neler yapıyor:cool:
bizim arabaşımız meşur ama yapmayı bilmiyorummm:cry:

upload_2015-1-13_15-2-53.jpeg

X