welcome too candyshop;)

boşver biz egomuzu tatmin ederken birileri başkalarını tatmin ediyor ya o canımı sıkıyor mirim
aman canın sıkılmaz bak muhafazakarlar var gene onları gördünmü kız araplar falan gecelik alıyorlarmış biliyormusun bir de muhafazakar olcaklar cık cık cık

aman canın sıkılmaz bak muhafazakarlar var gene onları gördünmü kız araplar falan gecelik alıyorlarmış biliyormusun bir de muhafazakar olcaklar cık cık cık
Benim eniştem muhafazakardır, ablam da tersi biraz :)
Geçen eniştem kadının süslenmesiyle ilgili konuşuyor, ablamın üstünde pijama var, kadının eşine süslenmesi lazım dedi, benim karımda dışarıya süsleniyor, bana gelince pijamayla geziyor
Çok gülmüştük o zaman, normalde onada süslenir ama denk geldi, demem o ki, kocasına giyiyor geceliği niye cıkmış

nim eniştem muhafazakardır, ablam da tersi biraz :)
Geçen eniştem kadının süslenmesiyle ilgili konuşuyor, ablamın üstünde pijama var, kadının eşine süslenmesi lazım dedi, benim karımda dışarıya süsleniyor, bana gelince pijamayla geziyor
Çok gülmüştük o zaman, normalde onada süslenir ama denk geldi, demem o ki, kocasına giyiyor geceliği niye cıkmış[/QUOTE]
ay çok komik ya muhafazakar kadın asıl kocasına süsleneceği için haliyle daha çok geceliğe düşkün olması lazım ne sanıyorlar ki evin içinde de mi tesettürlüyüz sanıyorlar acaba ben merak ediyorum

ay çok komik ya muhafazakar kadın asıl kocasına süsleneceği için haliyle daha çok geceliğe düşkün olması lazım ne sanıyorlar ki evin içinde de mi tesettürlüyüz sanıyorlar acaba ben merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…