welcome too candyshop;)

Bu sene özlemiştim ama yağınca o kadar sevmediğimi fark ettim:KK70:
Sen varsın ben varım. Biz gerçekte yokmuyuz:eek:
Çocukluğum, boyumca karın içinde geçti, egeye taşındıktan sonra kar görmedim desem yeri, burda da aman aman yağmıyor.
yoğuz biz aslında yoğuz:KK70: kar güzel ya bende istanbula gidince baya garipsemiştim bu ne lan kış mı bu diyordum :KK70:

yoğuz biz aslında yoğuz:KK70: kar güzel ya bende istanbula gidince baya garipsemiştim bu ne lan kış mı bu diyordum :KK70:
Biz sevgiliyken eşim çok değişik davranırdı, erkekten beklenmeyecek ince davranışları vardı. Çevremden kimseylede henüz tanışmamıştı, bi gün acaba ben şizofren miyim? Sen gerçekte yok musun diye sorgulamaya başladıydım:KK70: Şimdi kendimden şüphelendirdin:KK57:
Evet işte öyle değişik bir kış yaşıyoruz:KK8::-)
Televizyonda gösterdikleri, karlar hep yalan, kandırıyorlar insanları:KK12:
Yüksek yerlerde ayak basılmayan yerleri çekiyorlar:63:

Biz sevgiliyken eşim çok değişik davranırdı, erkekten beklenmeyecek ince davranışları vardı. Çevremden kimseylede henüz tanışmamıştı, bi gün acaba ben şizofren miyim? Sen gerçekte yok musun diye sorgulamaya başladıydım:KK70: Şimdi kendimden şüphelendirdin:KK57:
Evet işte öyle değişik bir kış yaşıyoruz:KK8::-)
Televizyonda gösterdikleri, karlar hep yalan, kandırıyorlar insanları:KK12:
Yüksek yerlerde ayak basılmayan yerleri çekiyorlar:63:
alemsin valla adamı hayali arkidiş yapmışsın:KK70: bizim üniversite dağın başında olduğundan oraya yağıyordu da merkezler çok saçma kış yaşıyor cidden yaşanmaz be orda :63::KK70:

X