welcome too candyshop;)

Ee o ne oldu ya? Gerçekler sendedir
Buranin ahalisi konusmuyo ama duymlarima gore kizin ailesi anlatamayacagim kadar igrenc ve her pislikten biraz alan bi aile , zaten nar kasabasi da uyusturucu ve kucuk kiz satan igrenc seylerin dondugu bir yermis, disardan godamanlar buraya gelirmis o isler icin , cok sukurki biz icinde oturmuyoz, kimseyide gormuyoz zaten

Buranin ahalisi konusmuyo ama duymlarima gore kizin ailesi anlatamayacagim kadar igrenc ve her pislikten biraz alan bi aile , zaten nar kasabasi da uyusturucu ve kucuk kiz satan igrenc seylerin dondugu bir yermis, disardan godamanlar buraya gelirmis o isler icin , cok sukurki biz icinde oturmuyoz, kimseyide gormuyoz zaten
Konu işlenirken, onlar çıktıydı zaten ortada. Allah rahmet eylesin olan yine küçücük bir kıza oldu

ben onu izlemiştim adam öz babası değilmiş anasından çok ağlıyordu

anası dilber gibi duygusuz birşeydi
İzlenyenlerde kadından çok üzüldü..

konuyuda herkes izlemis ben haric, daha sonra 2 kadin cesedi daha bulunmus bu kasabada, anliycan hesi birbirini biliyo ama konusmuyolar hic sevmiyorum burayi da insanlarinida
Aman aman Allah bulaştırmasın.

canim babasida saglam papuc degil, aile ici tuhaf iliskileri var ne oldugunu cok iyi biliyorlar ama sakliyorlar

yok ben adam temiz demedim öz olmamasına rağmen anasından daha çok tepki verdi yani

kadın ha taş ha o ne biçim insan kızı öldürülmüş umrunda değil

insanın gözünden bir damla yaş dökülür vicdansız

Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Man down
Adam öldü
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Man down
Adam öldü :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK9::KK9::KK9::KK9:
cok seviom ya bu hatunu. sesinide :KK53:
baaaaa varırmı istesek :rolleyes::rolleyes::KK8::KK8:

Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Man down
Adam öldü
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Rum pa pa pum
Man down
Adam öldü :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK9::KK9::KK9::KK9:
cok seviom ya bu hatunu. sesinide :KK53:
baaaaa varırmı istesek :rolleyes::rolleyes::KK8::KK8:
sana varır çünkü kadın dayak yemeyi seviyo iyi anlaşırısnız bi çay için bence:cool:

X