welcome too candyshop;)

yok ben izleyemiyorum eskiden ne izlerdim

o dilber fırtına zamanında

şimdi oğlum etkileniyor bağrış çağrıştan

birde çizgi filmi var o satte açtırmıyor hiç birşey
Hmm.. Dün kadının biri geldi, Boşanmış 3 çocuğu varmış. 15 ve 13 yaşındaki kızlarını, kadının sevgilisi bana yolla yıl başında eğlenelim demiş, kadın bende geleyim ne işleri var kızların demiş bu da olmaz biz eğlencez senin ne işin var demiş, neyse bu saf yollamış. Adam 15 yaşındaki kızı vermiyormuş. Ortada da yoklar şimdi. Anne kesin atılacak içeri, 15 yaşındaki kızı ne sebeple olursa olsun nasıl sevgiline yollarsın, kızla adam sevgiliymiş aynı zamanda

vay anasını yaa.
bu kadınlara da anne diyor ya ona çok şaşırıyorum

yuh ortalık ne halde ya

insan ,bu kadar saf salak olabilir mi

kıza yazık böyle bir annesi olduğu için çok şanssızmış

tokatlasın lan beni biri

yuh ortalık ne halde ya

insan ,bu kadar saf salak olabilir mi

kıza yazık böyle bir annesi olduğu için çok şanssızmış

tokatlasın lan beni biri
Müge soruyor, sen sevgiline kızlarını eğlencelik çerez yapsın diye yolladın yani, kadın yok diyo :)
Adam sence kızı niye şuan elide tutuyor diyo, kadın benim canımı yakmak için diyo :)
13 yaşındaki kızı onlar 3 aydır sevgili demiş, kadın hala inanmak istemiyor. Bayağı salak birşey. Müge sinir krizi geçirdi resmen yayında

ben tokatlamıştım seni yelloz diye

gidip o kadını boğmak istiyorum pislik on beş yaşında küçücük kızın

hayatını karartmış anneymiş birde pehhh

ne uçkur delisi insanlar var

böyle beyin hücereleri yanmış insanları görünce halime şükrediyorum

ben tokatlamıştım seni yelloz diye
Müge diyor ki, ben kedi besliyorum, kedinin ekmeğini ben veriyorum beni yavrusuna yaklaştırmıyorum, bir anne nasıl çocuğunu adamın elinde bırakır, yani çocuğunun alınması için senin ölmen azım. Bazıları çocuk doğurmak için doğuruyor, annelik iç güdüsü yok işte

Muge anliyimi izliyorsunuz, sagliga zararli yavv

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…