welcome too candyshop;)

artık kimsenin gözünün yaşına bakılmıyor fake diyen ve geyik yapan anında gidiyor.
Ama zaten olması gereken o değil mi, ben mesela bdv ye konu açacak oluyorum açmıyorum, çünkü görüyorsun konuyu açanları yerin dibine sokuyorlar. Bazıları hakediyor da hepsi de değil yani, bakıyorum konu açılmış ilk mesaj buralar karışacak, devamı konu sahibide saldıran. Ee daha bdv nin ne anlamı kalıyor?
Bir derdim var olmuyor, bir gel yerin dibine sokayım oluyor:KK53:

Ama zaten olması gereken o değil mi, ben mesela bdv ye konu açacak oluyorum açmıyorum, çünkü görüyorsun konuyu açanları yerin dibine sokuyorlar. Bazıları hakediyor da hepsi de değil yani, bakıyorum konu açılmış ilk mesaj buralar karışacak, devamı konu sahibide saldıran. Ee daha bdv nin ne anlamı kalıyor?
Bir derdim var olmuyor, bir gel yerin dibine sokayım oluyor:KK53:

orası da öyle,bazı kendini aşırı belli eden fake üyeler dışındakilere yapılmaması gerekiyor.

orası da öyle,bazı kendini aşırı belli eden fake üyeler dışındakilere yapılmaması gerekiyor.
Geçen biri konu açmıştı, saat 2 de ziyaretçi sayısı 20 üye sayısı 7 ydi yorum yaptık falan, acaba gerçek değil mi dedim. Ama bunu ortaya yazmadım, Mune ablaya söyledim, ben fake dersem millette atlayacaktı, yönlendirmiş olacaktım, ya gerçekse? Konu bulanıyor, dağılıyor.

Çok soğuk çok:KK43:
Öyle valla 3 derecede ev ısınmıyor:KK51: Aman sen kızına dikkat et:KK60:

Geçen biri konu açmıştı, saat 2 de ziyaretçi sayısı 20 üye sayısı 7 ydi yorum yaptık falan, acaba gerçek değil mi dedim. Ama bunu ortaya yazmadım, Mune ablaya söyledim, ben fake dersem millette atlayacaktı, yönlendirmiş olacaktım, ya gerçekse? Konu bulanıyor, dağılıyor.

Çok korkuyorum hasta olur diye

evet şüpheli durumlarda kib yapmak gerekte

bazısı öyle fantazi yapıyor ki insanın çenesini tutması imkansız

açık açık ben erkeğim diye konu açanı mı ararsın

kendini akıllı sanıp milletin ağzını aramaya çalışan sapık mı ararsın ne ararsan var bazen onlara da haddini bildirmek gerekiyor

evet şüpheli durumlarda kib yapmak gerekte

bazısı öyle fantazi yapıyor ki insanın çenesini tutması imkansız

açık açık ben erkeğim diye konu açanı mı ararsın

kendini akıllı sanıp milletin ağzını aramaya çalışan sapık mı ararsın ne ararsan var bazen onlara da haddini bildirmek gerekiyor
Onlara birşey demeyebilirler bilmiyorum ki:KK64:
Ama dün fake diyenlere dalga geçenlere ne olduğunu gördük dikkat etmek lazım:cool:

X