welcome too candyshop;)

Kızlar bana kızacaksınız ama bence haklılar hem keyfi çıkıp hem işsizlik maaşı almak bence tamamen haram..

devleti soymaya uzadıysa. oralarada gider

işsizlik ödenegide benden kesiliyor ama.
ihtiyacı olan bir sürü insan var canım ama bu anlatılan vakanın o maaşa asla ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum..
ben olsam bende onu kovdum demem. Duruma birde patron olarak baksana , işten istifa edecek sonra yarın bir gün gelip benden tazminat isteyecek başka?
gerçi benim babam çıkanada -çıkarılanada tazminatını ödüyor kul hakkı diye..

yani konu alengirli şimdi karşı tarafı da dinlemek lazım bence olaylar tam olarak böyle değil
kocasınında dahil olması cok igrenc bişey zaten.
ama patronun sanki kendisi ödücekmiş gibi lanse etmeside beni sinir etti.
yerleri paspaslarken fazla ücretmi? ödedi merak etmiyoda degilim hani.

Kendini o konuda garantiye alıcak. Sonra onaylıcak...
Ha tamam diyipde öyle atlamıcak olaya.
Dedigin gibi sonrasında itiraz edebilirdi.

bence başka birşey var kocanın bu kadar atarlanması falan aşırı derecede ilginç ki kadının anlatım tarzına bakınca şeymasına hiç kıyamıyacak gibi duruyor

İnan bana kimseye güven yok. Dediğin gibi ben olsam bende vermem .Herkes kendi menfaatine göre hareket ediyor..

aynen hiçbirşey olmasa bu kadın bu kadar samimiyete yine yapardı o yüzden tutarsızlıklar var gibi gredi bana
bu kadar samimisin tazminat istemiyor. sadece işsizlik almak istedigini belirtiyo.
bunda celişkide kalıcak bişi yok. dilekceye imza attır tüm hakkımı aldım. tamamdır yani.

İnan bana kimseye güven yok. Dediğin gibi ben olsam bende vermem .Herkes kendi menfaatine göre hareket ediyor..
var bi bit yenigi..
kahve yapan şeyması kactı diyemi acaba bu tafralar

E Bir de o var tabii patronlar her iş yapabilen adama bayılırlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…