welcome too candyshop;)

adı ne?
hormonlarına etkisi cok oldumu.
ben tahlil verip başladım sakıncası yok dediler içim rahat başladım.bırakınca da tahlil verdim problem çıkmadı .
kullandığım sürede bende de hiç değişiklik olmadı.ilk birkaç ay gergindim onda da yeni evli olmanın da etkisi olduğunu düşünüyorum

ilk yasmin le başladım..5-6 ay kullandım sonra sağlık ocaklarının verdiği microgynon la devam ettim.aralarda yine yasmin kullandım..ikisinin arasında hiç fark yok zaten bence.

doktor tavsiye etti banada cerazette.
onu kullanıyorum. tahlil falan yaptırmadım hiç. başlamadan önce.

yasminin cok yan etkisini duydum ben

dk hapları kesinlikle kısırlık yapıyor bak haberin olsun
ya ben bu erkekleri anlamıyorum çoook benciller onlar korunsa ya..
eşim korunuyoduda. ben cok kasıldım. ve cok agrım oldu.
o sebeble ilaca döndüm.
dk haplarıyla ilgili cok şey var kafalarda. ama 2 doktorada sordum yok öyle şey. halk arasında söylenen kulakdan dolmalar dedi.

eşim korunuyoduda. ben cok kasıldım. ve cok agrım oldu.
o sebeble ilaca döndüm.
dk haplarıyla ilgili cok şey var kafalarda. ama 2 doktorada sordum yok öyle şey. halk arasında söylenen kulakdan dolmalar dedi.
ama birde gerçekler var 3 arkadaşım tedavi görüyor ve doktoru da söylemiş ben nefret ediyorum dk haplarından diye 3 nünde tüplerini açtılar..

ben yasmin in hiç yan etkisini görmedim..
hormonel açıdan da şimdilik bir problem çıkmadı bende ,zaten hormon bozukluğunda bile dk haplarını öneriyorlar..
ben bırakalı 2 ay bitecek,afedersiniz ekşından hiçbirşey anlamıyorum.. bence iki taraf için de dk hapı daha iyi,doğum yapınca da spiral istiyorum..diğerleriyle uğraşamam açıkçası ben

Dostum yaa Betül le uğraşıyorum ne yapayım aynı
Canım dün karşı komşumda idim onun oğlan 9 aylık oldu ve yerinde hiç durmuyor. Kucaktada durmuyor sürekli kurcalama peşinde Betül henüz o kadar haraketli değil dimi..

herkes başka bir şey söylüyor en iyisi bizim yaptığımız korunmuyoruzz hahaha

sipirali annem taktırdı ve annemin etine kaynamış..
ne zorluklar çekti kadın..
bu arada dk hapı kesinlikle cinsel isteksizlik yapıyor
kim aksini söylüyorsa inanmam..

cok önce bende kist vardı. doktor dogum kontrol hapı vermişti bana

sipirali annem taktırdı ve annemin etine kaynamış..
ne zorluklar çekti kadın..
bu arada dk hapı kesinlikle cinsel isteksizlik yapıyor
kim aksini söylüyorsa inanmam..
bana da mı

hepsinin kendine göre farklı avantajları ve dezavantajları var tabii ki..ama birini seçmemiz lazım nihayetinde..
isteksizlik konusu da olabilir belki .benim önceki evim çok soğuk oluyordu o yüzden pek yanaşmıyordum,çok çabuk hasta oluyordum çünkü..şimdi çok daha rahatım,bu eve geçişimle dk hapını bırakışım aynı zaman. ben evden diyordum ama dk hapındanda olabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…