welcome too candyshop;)

canım çok sıkkın kızlar
eşimin yengesi var epeydir rahatsız ankaraya gidip geliyor..biraz iyileşmişti,dün tekrar çağırdılar kesin teşhis koyulmuş.
lösemi :KK43:
en küçüğü 12 yaşında 4 tane yavrusu var.Allah'ım yavrularına bağışlasın inşallah.dua edin olur mu
geçmiş olsun kuzum rabbim şifa versin nesi varmış

canım çok sıkkın kızlar
eşimin yengesi var epeydir rahatsız ankaraya gidip geliyor..biraz iyileşmişti,dün tekrar çağırdılar kesin teşhis koyulmuş.
en küçüğü 12 yaşında 4 tane yavrusu var.Allah'ım yavrularına bağışlasın inşallah.dua edin olur mu
ayyyyy. rabbim acil şifa versin.
cok zor.

statim üzme kendini lösemiyi atlatan çook tanıdığım var benim inşallah atlatır bu durumu morali yüksek olsun yeter bir de dualar önemli tabiki

Günaydın kızlar :KK36:

canım çok sıkkın kızlar

hoş geldin canım..
çok geçmiş olsun ..
Ama artık lösemi basit bir hastalık üzülme.

çok uzun zamandır çekiyor kadıncağız..ancak teşhis koyuldu asıl süreç şimdi başladı ama nasıl yapacaklar hiç bilmiyorum..
maddi durumları yok,eşi çalışmıyor..yengemin peşinde hastanelerde dolaşıyor kaç aydır.
3 tane okula giden çocuk var,başlarında benim kv durmaya çalışıyor..off off çok zor gerçekten :KK43:

çok uzun zamandır çekiyor kadıncağız..ancak teşhis koyuldu asıl süreç şimdi başladı ama nasıl yapacaklar hiç bilmiyorum..
maddi durumları yok,eşi çalışmıyor..yengemin peşinde hastanelerde dolaşıyor kaç aydır.
3 tane okula giden çocuk var,başlarında benim kv durmaya çalışıyor..off off çok zor gerçekten :KK43:
allahım sabır versin.
cok zor bi sürec. hepsine sabır versin rabbim.

X