welcome too candyshop;)

kuzum bazen gerçketen çok ama çok yorulduğumu
hissediyorum işten değil insanlardan.
zaten insan yoruyor iş değil..
Abla bekarken dalan ne güzeldi ya istediğimi alıp istediğimi satıyordum
kafam nereye isterse oraya idim
evlenince insan cidden gerçek hayatı görüyor..

ama vakko bir şal çıkartmış harika..
ben ipek evine savaş açtım o hırkaları 300 tl ne o öyle ya
resmen sömürmek..
hırkalarını kullanmıyorum vakko israil malı olduğu için tercih etmiyorum açıkcası hırkaları zaradan alıyorum bir de adil ışığın hırkaları çok güzel oluyor butiklerde falan da güzel şeyler oluyor

evet ama sen zayıfsın canısı benim basenim var dar oluyor bende vucut hattımı belli edenleri sevmiyorum.
Vakko konusunda haklısın ama sana bir şey soracağım sence bizimkilerin yaptığı nedir .? resmen müslümanları sömürüyorlar.

bende hırka çok kullanıyorum zaranınkiler cidden güzel oluyor.bunların yaptığı zaten hırsızlık resmen çok pahalıya satıyorlar herşeyi de instagramda ucuz şeyler oluyor güzel butikler var mesela ben genelde diktiriyorum zaten beğendiğim şeyler olursa

bilemedim be kaj valla korkuyorum açıkcası evlenmekten

korkacak bir şey yok ki..
evlilik insana hayatı öğretiyor biraz ağlar zırlarsın o kadar..
inan yapamasam evliliği ben yapamazdım.. Zor bir süreç , sabır gerektiriyor..
Bnde evlenmeden önce sen gibi yatak odası muhabbeti yapardım, makarasına ve inan hayatımın imtihanını yaşadım
kızlar biliyor burada her gün ağladım..

evet bende diktiriyorum ama hırkayı diktiremiyorum maalesef

senin derdini biliyorum canım allah yardımcın olsun inşallah atlatmışsındır sağlık problemlerini allah kimsenin başına vermesin çok zor gerçekten bende dediğin gibi sadece makara işte .. ben güzel bir evliliğimin olacağını düşünüyorum ama bakalım korkuyorum ya beceremezsem diye birde onu çok seviyorum bu sevginin biraz kaybolmasından korkuyorum açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…