welcome too candyshop;)

hoşgeldin panpa
migrenin niye fena neolduki?
yaaaaa hayvanımsının katlanmışının 500 le karesinin hepsi anası babası danası görümcesi hepsi toplandı bu migrenin başıma.Yemin ederim çıldırıyorum göndermedim eşimi işe yeni gitti daha kafayı yiyip yada kesip etıp şuraya koyacaktım öküzümsü bir ağrı.Anlatamıyorum işte:KK11:

senin migrenini yirim gel baa nane yağıyla bi gafa masajı çekem ondan sonrada kör kuyularda bir saat uyun bir şeyciğin kalmaz
nane yağı bulamadım lan bu saçma sapan şehrin aptal eczanesinin bir tanesinde gerizekalı gibi yok dışarı çıkamadım aktardan alır eşim bugün.Oyhh çok sinirliyim.

yaaaaa hayvanımsının katlanmışının 500 le karesinin hepsi anası babası danası görümcesi hepsi toplandı bu migrenin başıma.Yemin ederim çıldırıyorum göndermedim eşimi işe yeni gitti daha kafayı yiyip yada kesip etıp şuraya koyacaktım öküzümsü bir ağrı.Anlatamıyorum işte:KK11:
betül uyuyosa. sende uyusana
uyumak iyi geliyor migrene

migrene tek çözüm hacamat..
kayınpederim yıllarca çekmiş,şimdi belli aralıklarla hacamat oluyor çok faydasını gördü.eğer güvenilir biri varsa en kısa zamanda yaptırmalısın

pazar günü eskilerden açıldı ailemden falan annemden.Eşimle atıştım sonra davranışlarıma baktım çok değiştim son 3 sene içinde hepsinin altında annemle uzaklığımızı gördüm.Çok konuştum çok derine indim ruhum yoruldu dünden beride migrenim başladı

X