welcome too candyshop;)

babana ne söyleyecen söyleme bile sil kadını defterden sıkıyosa kendi çıksın konuşsun babanla,baban otoritesini koruyamasa şirket sahibi olamazdı bence gram müdahil olma
Kesinkle müdahil olmayacağım. Herkes hatasının bedelini ödemek zorunda bak bana bdv ye konu açmanın bedelini ödüyorum suan hahaha...inan bdv ye bakmaya tırsıyorum bütün ağır vakalar geldi gene konuma...

yok beeee arkanda ben varım

Allah bağışlasınnn canımmm
sağlıkla bir nefeste gelsin inşallah

kajjjjj iyilikten marza doğar aplammm sen bu işe karışmaa
abla zaten ben bir şey demiyeceğim
geldi bana 2 ağladı yalandan yarın alsam işe gene sorun olacak
ben bzen kafama göre gelmiyorum ya onu bile mesele yapmışlar abimi banakarşı kışkırtmışlar..
ve birde bana diyor ki ben doldururşa geldim o gün..

kim doldumuş peki? Koca kadınsın ergenmisin sanki.Görüyorsun hemen başkalarına şutluyor.Hiç hoşuma gitmedi.Hayırlısı.Sinir olurum böyle yavşak tiplere.Boku yerler yerler sonrada öle böle.

kim doldumuş peki? Koca kadınsın ergenmisin sanki.Görüyorsun hemen başkalarına şutluyor.Hiç hoşuma gitmedi.Hayırlısı.Sinir olurum böyle yavşak tiplere.Boku yerler yerler sonrada öle böle.
sence muhasebeci kızı söylüyor tabiiki. Onuda çağırıcam yanıma şimdi. Eğer oda buradan sürekli haber götütürse sonu onun yanı olacak. Bir daha da kadın işçiye hayır..
Erkek alacağız inşallah çaycıyıda..
bunlar mesela yemek yiyor ben yemekhaneye gidince gülüşüp susuyorlar. Düşünsene ne kadar saçma bir durum. Bende yemeğimi odama istedim tıpkı abim ve babam gibi getiremem tarzı bir şey söyledi.. Onu bile yuttum

bana Samsung s2 tarzı ekranı büyük kullanımı kolay fiyatı 500 700 arası telefon lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…