welcome too candyshop;)

ilk hedefim 75 yani 10 klio ondan sonra gebe kalırsam akabinde asıl niyetim 68 boyum 162 ama 68 den aşağısını kaldırmıyor iri kıyım olduğumdan
oy canmm benm sen cok azimlisin olacak inşallah olacak sabır et gayret et
inşallah hamile kaldın günlerinde müjdelerini alırız senden

ayrıca bu suyun içine yeşil çay atmanı şiddetle tavsiyee ederim siyah noktalı parkbyull hahahahaah

diyet topiği ne alemde millet
arada bi ce ee mi diyon biz yazıyoz da bugün daha yazmadım akşam üstü tüm menümü yazarım ben çok fazla paylaşım yaptım karki sayfa patronu olaraktan kazene mesaj atmadı sanırım hani bağrımızda candyshop yazacaktı lan kark

bak senle bi tükkan açak ismi malum ben sağ köşeye aktar açayım bitkiler aroma terapi alternatif tıp sende sol köşesine güzellik bölümü aç ne dersin

Eee daş olmak kolay değil demek ki Akşam eve giderken yaş maya alıcaktım ben de maya maskesini seviyorum iyi geliyo bana. Gözaltım için yeşil çay da alayım deneyeyim sağolasın

ahhaaaaaaaa paranın kokusunu seveyim.
aşkolsun ablaaa
ben sizin kokunuza geldim...
ne parasııı

kuzum tabikisi de sen benim çırak olcen biz senle melissa çayları içip içip sakinleşecez okaliptüs kokularıyla aşka gelip relaks olacaz fallen le karkiy de insanlarla cebelleşsinler
hahaha karki benle aynı ortama girmez daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…