welcome too candyshop;)

nasıl içicem ben genelde 2 kaşık yoğurda zencefil zerdeçal tarçın atıp yiyiorum,denerim onuda
yok o öyle değil yemeklerden önce bi bardak sıcak suya 5-6 dilim taze zencefil doğruyosun ılışınca içiyorsun ben her yemekten önce yapamıyorum o yüzden sabah kalkınca birde gece yatarken yapıyorum gece yatarken yaptığıma 1 diş sarımsak atıyorum

kilonumu koruyor yoksa veriyor musun??

başta veriyorsun ödem yağ ne varsa atıyor o da bir 3-4 kilo yapıyor tabi sonra formu koruyor ben saçım için içiyorum saça iyi geliyor bide güçlendiriyor aynı zamanda da kilo verdim işte

denemekten zarar gelmez hemde zencefil çok sağlıklı bişey bende yapiyim bakiim,fiyatı nedir bide aktardanmı alıosun

denemekten zarar gelmez hemde zencefil çok sağlıklı bişey bende yapiyim bakiim,fiyatı nedir bide aktardanmı alıosun
aktarda bazen olmuyor özdilekten market reyonundan alıyorum fiyatını hatırlamıyorum açıkcası baya bi almıştım çünkü tek seferde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…