welcome too candyshop;)

olur olur iş güç kurulur birikimi varsa sıkıntı olmaz inşallah sen napcaksın çalışcakmısın evlenince ?
birikim yok işte asıl sorun orda yaa hiç bir birikim yok ne yazıkkii

babasınin da kendine hayrı yok zaten
abisi polis ama oda evlenirse onunda hayrı olmaz
Ben çalışamıyorum babamdan aylığa bağlandım için aylığım kesiliyor o zaman y7a
anca devlet memuru olursam işte

ee dükkanı nasıl açcakmış ki? abilerin kardeşlerin hayrı olmaz zaten öyle bir beklentiye hiç girmeyin
devlet memuru ol bence iyi değil mi ?

evliyim ama sen gibi değilim
libidolu avrat senii
olursun aman nolcak libidolu olmakta ne var valla bende konuşuyorum öyle evlilikte ne olur bilmem komşumuz vardı kadın hamileyken kocasından tiksinmiş o derece evde görünce tüylerim diken diken oluyo derdi kşmsenin ne olcağı belli değil yani

Kpss lazm ilk bas bi mezun oluyum ya kredi cekip acacak kuzum iste nasil acsn ama ben korkuyorum olmuyacak diye
bölümün ne kuzum ? kredi işi sıkıntılı ya inşallah hakkınızda hayırlısı olur hayatım allah iş rastlığı versin korkma sen allah evlenene yardım eder

bölümün ne kuzum ? kredi işi sıkıntılı ya inşallah hakkınızda hayırlısı olur hayatım allah iş rastlığı versin korkma sen allah evlenene yardım eder
Adalet bolumum canım son senem dahq mezun değilim inşallah doğru soyluyon ama işte baskada yolu yok bakalım kader kismet

aynen öyle kuzum dillendirme çok ,libidonu dizginleeee
Hadi gidek o zaman

gel canım ama kark gelmesin o hep bana vurur

Adalet bolumum canım son senem dahq mezun değilim inşallah doğru soyluyon ama işte baskada yolu yok bakalım kader kismet
e uzun dönem askerlik yapıyorsa zaten maaşı var şu anda o da destek olur dükkan açmaya baban falan da yardım eder mi size durumlar düzelene kadar

e uzun dönem askerlik yapıyorsa zaten maaşı var şu anda o da destek olur dükkan açmaya baban falan da yardım eder mi size durumlar düzelene kadar
72 tl maasi var hahahaha oyle veriyor larms askerde babam benm vefat etti kuzum.. keske hayatta olsa ederdi onun babasndan hayir yok ama orasi kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…