welcome too candyshop;)

bugün evladımda farklı bir durum var uykuya zor geçti ve elimi tutuyor sürekli gözünü açıp etrafa bakıyor telaşla beni görünce sakinleşiyor.Okudum hep.

oyyyhhhh deme len öle ucube neyim yalnızım evde:KK17::KK17::KK17:
seni napsınlar len korkma korkma bebekler uykularındayken gelir annen öldü derlermiş o da annem beni şimdi emzirdi yalan söylüyorsun der gülümsermiş(uykuda gülümseme hali)
sonra tekrar gelip baban öldü derlermiş bebek başlarmış endişelenmeye ama babamı sabah görmüştüm diye..

edit:bi tarafımdan uydurmadım büyüklerimiz öyle der,yatağının altına bir bıçak koy betüşün:KK66:

seni napsınlar len korkma korkma bebekler uykularındayken gelir annen öldü derlermiş o da annem beni şimdi emzirdi yalan söylüyorsun der gülümsermiş(uykuda gülümseme hali)
sonra tekrar gelip baban öldü derlermiş bebek başlarmış endişelenmeye ama babamı sabah görmüştüm diye..

edit:bi tarafımdan uydurmadım büyüklerimiz öyle der,yatağının altına bir bıçak koy betüşün:KK66:
laaayyynnnn döverim ben onları :KK67::KK67:çocuğumu korkutuyor eşşek sıpaları..Ayyyy bi güç geldi bana şimdi :KK70:

X