welcome too candyshop;)

misvakı dışarda kullanması daha pratik mini boyları bile var üretimi çeşit çeşit dedim ya ben daha hiç kullanmadım hem sünnet hem de misvak hakikaten çok faydalıymış.
bizim misvaklarımız var evde ama hani gece yatarken falan fırçalamadan olmuyor gibi geliyor bana.. ben abdestlerden önce ve sabahları kalktığımda kullanmaya çalışıyorum genelde misvağı

patron misbvak bilgiğimiz nmisvakmı
anam çok zordur o beyaaaa
untitled.png

misvakı dışarda kullanması daha pratik mini boyları bile var üretimi çeşit çeşit dedim ya ben daha hiç kullanmadım hem sünnet hem de misvak hakikaten çok faydalıymış.
öylemi diyorsun...bende bakayım ozamn...bitane çantama küçük alayım..bitane eve...

Bu arada kızlar o kadın bana kesinlikle sezeryanın çoook tehlikeli olduğunu ve başka ABD olmak üzere hiç bir ülkede sezeryana asla izin verilmediğini anlatttı. Düşünün 10saat olsa bile kadının açılmasını bekliyorlarmış. Kendiside orada doğum yaptı ve son dığumunun 12 saat sürdüğünü artık nefesi kalmamış ağlayacak ama doktorlar doğurganlığı başka olmak üzere kadının tüm dengesini bozduğu için asla izin vermediklerini anlattı..
Yani konu şu ki ülkemizi mahvettiler..

he bide ayrıca doğum anında (özellikle Tr de) çoğu doktor açılmayı engellemek için sana bir ilaç enjekte ediyormuş bunuda bana hemşire bir arkadaşım söyledi. Ve o bunu yapmadığı için işten attılar ve Türkiyenin en iyi hastesinden birinde çalışıyoırdu..

X