welcome too candyshop;)

nerdeyse bir haftaya yaklaşcak ipeko gidipte test alıp yapmıyor sülalesi gebe ilan edecek kızı resmen
annem zaten aş eriyormuşum gibi davranıyor
dün ay keşke köfte olsa dedim akşama yapmış ilk bana verdi
sende ne olduğu belli değil diye

nerdeyse bir haftaya yaklaşcak ipeko gidipte test alıp yapmıyor sülalesi gebe ilan edecek kızı resmen
ya park ben yaptım test hala sökülmedi nedne ki
Hormonlarım da normal görünüyor. Yani çalışacak olsam bile hevesim olmuyor artık ne zaman yımırtaların çıkacağını bilmediğim için.

annem zaten aş eriyormuşum gibi davranıyor
dün ay keşke köfte olsa dedim akşama yapmış ilk bana verdi
sende ne olduğu belli değil diye
ben daha test yaptığım gün akşam bi şey çıkmamasına rağmen benim canım kocam gitmiş 15 liraya içinde 10 tane erik olan bir paket getirmişti..güler misin ağlar mısın hani tv de hamileler kışın erik ister ya hep aklında kalmış garibimin

ay çok tatlı bir hareket ama yaa
benimki hindistan cevizi diyim gider survivordan getirir valla

ya park ben yaptım test hala sökülmedi nedne ki
Hormonlarım da normal görünüyor. Yani çalışacak olsam bile hevesim olmuyor artık ne zaman yımırtaların çıkacağını bilmediğim için.
regl takvimini yükleyin telefonunuza sağlam hesap yapıyor demedi demeyin,ipeko yoksa er geç sökülür içine kaçacak değil ya sakin bırak kendini hele bir kasıyorsunuz siz ondan hep hem kaj hem misk hem sen bakın bana

Ya benim bir arkadaşım var tek kaçırmada hamile kalıyor mümkün mü böyle bir şey yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…