welcome too candyshop;)

noluy laynnn burda..adaptasyon sorunu yaşıyorum karkkkkkkkkkkkkkkkk.....................parkkkkkkkkkkkkkkkk...............
söyle miskom yaban gülüm kırık kanadım korkma ürkek ceylanım yaklaş buraya 3-4 manyak daha dahil ettik bünyemize o kadar karkii bunun heyecanıyla coşkun misali tüm çiçeklere konmaya çalışiiii

Anammm ortalık tecavüz bebesi dolmuş

Ben evlendikten sonra aldığım kiloları vermek içün bi bisiklet almıştım onda entegre lastikli twister vardı. İyiydi sanki ya en azından sıkıcı bi alet değil sallanıyon işte sağa sola. Fazla kullanamadım hamile kalınca evde yer açmak için parçalayıp kaldırdık. İnşallah büyük bi ev alırsak çıkartırım ortalığa

söyle miskom yaban gülüm kırık kanadım korkma ürkek ceylanım yaklaş buraya 3-4 manyak daha dahil ettik bünyemize o kadar karkii bunun heyecanıyla coşkun misali tüm çiçeklere konmaya çalışiiii
bi gün olsun bana iltifat etmiyon bi gün olsun yılışmıyon bi gün olsun...... bak pislik yelloz hayvanımsı kız geldi aklıma yine.Arayayımda saydırayım benimkine rahatlayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…