welcome too candyshop;)

noluy laynnn burda..adaptasyon sorunu yaşıyorum:KK67::KK67: karkkkkkkkkkkkkkkkk.....................parkkkkkkkkkkkkkkkk...............
söyle miskom yaban gülüm kırık kanadım korkma ürkek ceylanım yaklaş buraya 3-4 manyak daha dahil ettik bünyemize o kadar karkii bunun heyecanıyla coşkun misali tüm çiçeklere konmaya çalışiiii:KK53:

Anammm ortalık tecavüz bebesi dolmuş :KK53:

kaj uğradın mu a101 e.??
ben uğrayamadım iş çıkışına kalır diye ümit ediyorum.egzersiz setiyle,twister a niyetlendim..

yeni gelen arkadaşlar aranızda twister kullanan var mı,son kez yorum alayım sizlerden?

@kar haftaya da borcam seti geliyormuş.sana alam mı :KK53:

Ben evlendikten sonra aldığım kiloları vermek içün bi bisiklet almıştım onda entegre lastikli twister vardı. İyiydi sanki ya en azından sıkıcı bi alet değil sallanıyon işte sağa sola. Fazla kullanamadım hamile kalınca evde yer açmak için parçalayıp kaldırdık. İnşallah büyük bi ev alırsak çıkartırım ortalığa :KK70:

söyle miskom yaban gülüm kırık kanadım korkma ürkek ceylanım yaklaş buraya 3-4 manyak daha dahil ettik bünyemize o kadar karkii bunun heyecanıyla coşkun misali tüm çiçeklere konmaya çalışiiii:KK53:
bi gün olsun bana iltifat etmiyon bi gün olsun yılışmıyon bi gün olsun...... :KK34::KK34: bak pislik yelloz hayvanımsı kız geldi aklıma yine.Arayayımda saydırayım benimkine rahatlayayım:KK67:

X