Vulvar Vestibulitis (vajinismusla karıştırılan fiziksel rahatsızlık)

Su an ağrı geziyor hafifledi ama haraket ile popomda içinde ve vajinamda o his pubental ameliyatı olan varmı

Durumunuz nasıl bnde uyarılma yaşıyorum şuan iyimsnz gittiğnz doktıru söylermisinz

Psas mısınız nasıl oldunuz

merhabalar. 3 yıldır vajinismus olduğumu sanıyordum ama sorunum vulvar vestibulitismiş. geçen hafta operasyon geçirdim. daha önce bu operasyonu geçirmiş olan var mı??
Hangi doktora gittiniz acaba? Benimde geçmeyen Bi ağrım varda vajinada değilde daha ilerde derinde ama belki Bi faydası olur diye soruyorum.

Evet ama o da bir sinir hasarı arkadaşlar 05454242903 arayabilirsiniz böyle Kolat değil bunu yasamak ve anlatması

Meraba çok geçmiş olsun. Benim annemde de vajina, idrartorbası ve makat bölgelerine tarif ettiğine göre acı biber sürmüşler gibi bir sızı söz konusu. Bazen hafif bazen şiddetli. Şiddetli olduğunda ağlayacak dereceye geliyor. Ama hiç geçmiyo bu sorunu. İdrar testi vs temiz çıkıyo ama doktorlar bu rahatsızlığı enteresan bir şekilde hiç anlamıyolar. Krem ilaç verip gönderiyolar her seferinde. En son bir doktor prp yaptı 2.seanstan sonra annemde 2 hafta rahatlama oldu ama sonra yeniden decam etti. Annemin de psikolojisi çok kötü etkilendi. Napcaz bilmiyorum. Nereye gitsek çözüm sunan yok. Tıp resmen krem/ilaç ver gönder sistemi olmuş

Aynı sıkıntıları ben de yaşıyorum, 8 aydır delireceğim, hpv 16 hastasıyım, ilk siğil vs sandılar, biyopsi sonucu siğil çıkmadı. Vajen girişim, popomun üst perine bölümü cayır cayır yanıyor kırmızı, ağrıdan fibromiyalji oldum. Sürekli yanma ağrı batma var, özel dermatolog biyopsi yaptı, egzama var dedi ama krem ilaç vs hak getire. Vermedikleri krem ilaç, antibiyotik kalmadı. Bütün floram mahvoldu. İnanın ne yapıcam bilmiyorum, insanı intihar eşiğine getiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…