Rinoplasti sonrası burun ucu düşüklüğü (resimli)

Benimde alçıda ucu kalkıktı içinde tampon olduğu için kalkık duruyordu. Tamponlar alınınca ve slçı çıkınca burun ucum düştü zaten. 1 ay oldu hiç kalkıklık yok ve düşük burun ucu. Ben de kalkık burun istemiştim malesef böyle oldu

Çok çok erken bir donemdesiniz burun ucu düşük değil burun sırtınız ödemli ya da burun sırtınız çok törpülenmemis onu zaman gösterir burun sırtından burun ucuna geçiş yoksa o burun göze büyük geliyor

Benimde biraz düştu ama 3 aydan sonrada belirgin bir düsüs yasamadim ama ilk hali kadarda kalkik olmadi bence iyilesmeyi bekleyin ve kontrolde mutlaka doktorunuz yorum yapar

Kırdakları biraz aldım düzenledim dedi benim öncedende uzun ve düşüktü en büyük korkumdu burun ucu düşmesi sürekli sordum düşer mi diye çok iyi diktim düşmez diyordu son kontrolde de ödem diyor bilemiyorum sizin kaç ay oldu nasıl değişti zamanla ?
baya değişiyor cnm fark oluyor iyi anlamdamı o konuda emin değilim

Merhaba, ben de kalkiklik ve burun ucu şeklinden rahatsızım psikolojik olarak benzer bir süreçten geçiyoruz, kolaylıklar dilerim. Bence çok endiselenecek bir görüntü yok ama rahatsız olduğunuz konuyu cok iyi abliyorum. Columellanin yandan gorunmemesi benim de istegim. Neticede kim ne derse desin insan bir şekilde bir şeyleri kafaya takıyormuş. Nostril retainer veya bant kullanıyor musunuz ?

merhabalar 1 ay önce rinoplasti operasyonu geçirdim doğal ve ucu hafif kalkık bir burun istediğimi söyledim ancak beklediğim gibi bir sonuç olmadı alçılı haliyle çok memnundum alçı çıktıktan sonra burun ucum ve ortası düşmeye başladı ve zamanla aşağı indi sanırım doktorum ödemli olduğunu net sonuç için 6 ay beklememi ve revizyon ya da tipplasti için 1 yıl beklememi söyledi.Buna benzer bir şey yaşadınız mı ? Görsellerde düşükküğü görüyor musunuz ? Ödem var mı gider mi ? Burun ucum biraz kalkar mı ?
Görseller sırası ile Alçılı -2 hafta-3hafta-1 aylık
Hangi doktordu acaba?

X